Žvilgsnis į konkurentų stovyklą - Samsung Galaxy S4

Jei esate žurnalistas arba tas, kuriam tenka daryti įrenginių apžvalgas, greičiausiai, žinote, kad Jūsų nuomonė gali būti paskelbta tik po sutartos datos, o dažnai datos ir laiko – tai vadinama „embargo“. Panašu, kad Samsung Galxy S4 embargo laikas baigėsi prieš kelias valandas.

Žemiau kelių Samsung Galaxy S4 apžvalgų apibendrinimai:

The Verge

David Pierce iš The Verge sako, kad jo pasirašytas kontraktas su GSM paslaugų tiekėju baigsis už poros mėnesių ir tada jis planuoja savo dabartinį telefoną pakeisti į HTC One.

„Man buvo sunku apsispręsti žiūrint į HTC One ir Galaxy S4 ekranus ir žiūrėjau tai į vieną tai į kitą begalę kartų, kol galų gale pasidaviau. Abiejų įrenginių ekranai yra nepaprastai aukštos skiriamosios gebos, šviesūs ir vaizdas juose ryškus. HTC One spalvas atvaizduoja šiek tiek tiksliau, bet aš dažnai užmiršdavau savo priekabumą ir grįždavau prie Samsung Galaxy S4 paryškintų spalvų“, — rašo David’as apie šių mobiliųjų telefonų ekranus.

Kas link Galaxy S4 13 megapikselių fotoaparato, Davidas sako, kad tai „geriausias Android fotoaparatas, kurį jis kada turėjo“, tačiau pastebi, kad esant blogesniam apšvietimui HTC One fotografuoja geriau, bet kasdieniniam naudojimui S4 – karalius.

Nei S4 veikimas, nei baterija jam nesukėlė nepatogumų. Baterija atlaiko visą dieną ir jei jis pamiršta nakčiai pajungti S4 prie pakrovėjo, baterijoje lieka dar šiek tiek „sulčių“ ryte, ko jis negali pasakyti apie HTC One.

Tačiau, kaip ten bebūtų Samsung Galaxy S4 yra plastmasės gabalas ir David’as renkasi HTC One.

Engadged

Brad Molen savo Samsung Galaxy S4 apžvalgoje mini, kad tai yra nuobodus ir nuspėjamas atnaujinimas. Taip pat kaip ir David’as iš The Verge, Brad’as pastebi, kad riboto apšvietimo aplinkoje HTC One fotografuoja geriau, tačiau kai šviesos pakankamai — Galaxy S4 lenkia HTC One fotografavimo galimybes.

Kalbėdamas apie Galaxy S4 veikimą, Brad’as rašo: „GS4 užima aukščiausius rezultatus 4-e iš 5-ų veikimo charakteristikų testų ir tai niekaip neigiamai neatsiliepia baterijos darbo laikui, ko negalima pasakyti apie HTC One.

Wired

Rašydamas apie Galaxy S4, Wired žurnalistas Michael Calore sako: „kol kas tai mano tai mano numylėtinis“. Tiem kas planuoja įsigyti šį išmanųjį telefoną, rekomenduoju paskaityti visą Michael’io apžvalgą, kuri yra ne tik išsami, bet ir sąžininga. Tačiau jo apžvalgoje reziumuojantis sakinys: „It tada, po penkių dienų, aš niekada jo nebenaudojau“, – pasako viską.

Tas sakytina ir apie daugelį Android įrenginių, kurie giriasi begalybe turimų funkcijų — žmonės „pažaidžia“ porą dienų su jomis ir vėliau niekada daugiau jų nebenaudoja.

Michael’as taip pat pažymi, kad Galaxy S4 korpusas plastmasinis, AMOLED ekrane spalvos gerokai perlenktos, tačiau jis rekomenduoja jį.

AllThingsD

Walt Mossberg’as pradėjo daryti techninių įrenginių apžvalgas dar tada kai daugelis mūsų nebuvo nė gimę. Savo Samsung Galaxy S4 apžvalgoje, Walt’as šį įrenginį vertina: „geras, bet ne puikus“.

Mano supratimu techniniai Galaxy S4 parametrai - puikūs, šio telefono ekrano ir fotoaparato skiriamoji geba geresnė nei iPhone 5, taip pat mano nuomone nuotraukos taip pat šiek teik geresnės nei beveik metų senumo Apple išmaniajame telefone. Jo keičiama baterija atlaiko visą dieną“.

Phone Scoop

Eric Zeman iš Phone Scoop mano, kad tai nuostabus įrenginys, tačiau HTC One — geresnis. Dėl neaiškių priežasčių, Eric’ui Galaxy S4 neveikė taip gerai. Kadangi Eric’as buvo ne vienintelis, kuris turėjo bėdų su Galaxy S4 veikimu, galiu manyti, kad kažkuri šio telefono partija gali būti brokuota.

Pocketnow

Pocketnow turi puikų YouTube kanalą ir daro įdomius video. Taigi, ką Michael Fisher’is mano apie Galaxy S4? Jis sako, kad telefonas yra lygiai toks koks ir turėtų būti ir nieko daugiau ir yra vertas to, kad dabartiniai Galaxy S3 savininkai atsikratytų savo senojo įrenginio.

Kalbėdamas apie fotografavimo galimybes Fisher’is sako, kad blogesnio apšvietimo sąlygose padarytos nuotraukos kiek „triukšmauja“ bet daugeliui vartotojų tai neturėtų sudaryti nepatogumų (ypač tiems kas nežino ką reiškia „triukšmai nuotraukose“, — čia mano pastaba :) )

Kaip ir Eric’as iš Phone Scoop, Michael’is mini, kad veikti telefonas galėtų ir greičiau.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kazkaip zmones pamirsta kad dar yra Sony ar Google modeliai, kurie galbut net geresni nei samsung ar htc.

  2. Aš į samsungus net nežiūriu iš tolo... Man favoritas iPhone, tada Nokia iš Androidinių rinkčiausi kažką iš sony arba HTC... Bet android jau turėjau ir atsiliepimai tik blogi, po to kai įsigijau iPhone..

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų