Leap Motion - privers kompiuterį paklusti rankos ar net vieno piršto judesiui

„Leap Motion“ - prietaisas, daugiau nei 60 kubinių centimetrų erdvę paverčiantis judesiams jautria zona ir suteikiantis valdyti kompiuterį rankos ar net vieno piršto judesiu.

Apie „Leap Motion“ pirmą kartą išgirdome prieš gerą pusmetį, o jau šių metų pavasario pabaigoje - prietaisas, kurio pagalba, rankos mostu nuvydami prieš ekraną įkyriai skraidantį uodą tuo pačiu ištrinsime ir visą eilę failų kompiuteryje :-), turėtų pasirodyti prekyboje.

Gamintojo teigimu, „Leap Motion“ veikia 290 kadrų per sekundę greičiu ir yra 200 kartų jautresnis nei dabar rinkoje esančios judesių kontrolės sistemos, tokios kaip Microsoft Kinect skirtas Xbox 360. Pats įrenginys - nedidelė dėžutė jungiama su kompiuteriu USB laidu. „Leap „Motion“ veiks su kompiuteriais, kuriuose įdiegta: Windows 7, Windows 8, Mac OS X 10.7 (Lion) ar Mac OS X 10.8 (Mountain Lion) operacinė sistema.

Šiuo metu programuotojai ruošia aplikaciją, kuri leis „Leap Motion“ panaudoti visoje eilėje programų, tame tarpe Autodesk, Corel, Disney Interactive (Wreck-It Ralph: Sugar Rush Speedway lenktynių žaidimas), Weather Channel aplikacija ir ZeptoLab sukurtas žaidimas „Cut the Rope“.

„Leap Motion“ kaina JAV bus apie 80 JAV dolerių.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų