Po Steve Jobs dietos aktoriui Ashton Kutcher prireikė medikų pagalbos

Tema: Apple
Likus kelioms dienoms iki pradedant filmuoti biografinį filmą „jOBS“, aktorius Ashton Kutcher, kuris filme atliko Steve Jobs’o vaidmenį, kreipėsi į ligoninę dėl skausmų pilve.
Ruošdamasis filmui, be to kad studijavo Steve Jobs’o manieras žiūrėdamas filmuotą dokumentinę medžiagą, Kutcher’is laikėsi tokios pat dietos, kaip ir Jobs’as, miręs 2011 metų spalio 5 dieną nuo kasos vėžio. S. Jobs’o dietą sudarė tik vaisiai, riešutai ir sėklos bei gaminiai iš jų. „Vaisių dieta gali tapti rimtų sveikatos sutrikimų priežastimi. Likus kelioms dienoms iki filmavimo pradžios man prireikė medikų pagalbos, nes skausmas pilve mane sulenkė dvilinką. Mano kasos veikla buvo visiškai sutrikdyta, kas išties gąsdino … atsižvelgiant į situaciją“, kalbėjo aktorius Sundance filmų festivalyje filmo „jOBS“ premjeros metu. Režisieriaus Joshua Michael Stern’o filmo „jOBS“ žiūrovai galės pamatyti 30 Steve Jobs’o gyvenimo metų ir svarbių Apple istorijos momentų, tokių kaip pirmasis Mac kompiuteris ar iPod. Aktoriai, ruošdamiesi realiai gyvenusių žmonių vaidmenims, neretai stengiasi atkartoti tų jų elgesį ar laikytis ekstremalių dietų ir tapti kiek įmanoma panašesniais į žmones, kuriuos jiems teks vaidinti. Pavyzdžiui Tom Hanks’as numetė 25 kilogramus ruošdamasis vaidinti lėktuvo katastrofą išgyvenusį žmogų filme „Prarastasis“ (angl. „Cast Away“), o Charlize Theron ruošdamasi prostitutės rolei filme „Monstras“ - 14 kilogramų priaugo. P.S. Šio filmo nereikėtų maišyti su kitu, Sony kuriamu filmu apie Steve Jobs. Sony filmas kuriamas pagal Walter Isaacson'o biografinį romaną „Steve Jobs“, kurio pagrindu tapo knygos autoriaus pokalbiai su buvusio Apple CEO. Sony s taip pat susisiekė su Wozniak'u ir jis sutiko bendradarbiauti kuriant jų filmą apie Steve Jobs.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų