51-os 2021 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

51-os 2021 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

Šį kartą neapsunkinsiu Jūsų naujienomis. Pailsėkite, pabūkite su artimais žmonėmis, pasidalinkite šiluma ir meile. Visiems gražių ir jaukių švenčių.
Ramūnas
  • Prancūzai savo interneto svetainėje „iPhoneSoft“ rašo jog „iOS 16“ nebepalaikys „iPhone 6S“ ir pirmos kartos „iPhone SE“. Kitaip tariant žemiausia galima lusto versija yra „A10“. Tai galioja ir „iPad“.
  • Daug kam kliūna „macOS Monterey“ naujovė - oranžinis taškas , kuris operacinės sistemos meniu juostoje reiškia, kad mikrofoną ar kamerą naudoja kažkokia aplikacija. Tai saugumo priemonė padedanti apsisaugoti nuo galimo šnipinėjimo. Tačiau su vaizduojamaisiais menais ar pristatymas darantys „Mac“ naudotojai sako jog ši naujovė daro kompiuterį nenaudojamu, nes pasiglemžia labai daug dėmesio. Vienas dalykas jei informaciją rodai nedideliame 24 colių ekrane, kita kai tvarkai video, nuotraukas ar rodai prezentaciją ant 15 metrų projektoriaus.
  • Ši savaitė paminėtina „Apple“ paskelbimu jog kompanija už 400 milijonų JAV dolerių įsigyja „NeXT Computer“ 25-mečiu. Šis žingsnis, po dešimtmečio pertraukos, Steve Jobs sugrąžino į „Apple“. Priežastis dėl kurios „Apple“ įsigijo „NeXT“ buvo prieiga prie „Unix“ pagrindu sukurtos „NeXTSTEP“ operacinės sistemos, kuri ir tapo „Mac OS X“ pamatu.
  • Istorijomis apie sukčių aukas apsiperkant internetu vargu ar ką nustebinsi. Tiesiog dar viena istorija — garsus Brazilijos aktorius Murilo Benício internetu pirko „Apple Watch 6“ ir vietoje laikrodžio gavo akmenį.
  • Žinomas analitikas nuspėjantis „Apple“ produktus pasirodysiančius ateityje teigia, kad „iPhone 14“ turės 48 megapikselių kamerą ir periskopinę optiką.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Su artėjančiom, Ramūnai!

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų