52-os 2021 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

52-os 2021 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

🎄 Rodos dar taip neseniai, rašydamas pirmuosius 2021 metų įrašus galvojau, kad tik neparašyti datoje dvidešimtų… ir štai, po kelių valandų jau 2022 ir vėl kurį laką rašant datą teks stipriau susikaupti. Laikas lekia kaip pašėlęs. Visiems gražių, sveikų, sočių, taikių ir įdomių metų! 🎄

 • „Cloudflare“ rašo, kad 2021 metais „TikTok“ aplenkė „Google“ ir tapo pačiu populiariausiu domenu.
   2021 metų pabaiga2020 metų pabaiga
  1.TikTok.comGoogle.com
  2.Google.comFacebook.com
  3.Facebook.comMicrosoft.com
  4.Microsoft.comApple.com
  5.Apple.comNetflix.com
  6.Amazon.comAmazon.com
  7.Netflix.comTikTok.com
  8.YouTube.comYouTube.com
  9.Twitter.comInstagram.com
  10.WhatsApp.comTwitter.com
 • Saugodama sulaikyti kai kuriuos inžinierius nuo perėjimo į kitas kompanijas, pavyzdžiui „Meta“ (buvusi „Facebook“), „Apple“ juos paskatino kompanijos akcijomis AAPL. Inžinieriai užsiimantys mikroschemų projektavimu, programinės ir aparatinės įrangos kūrimu gaus 50–180 tūkstančių JAV dolerių vertės paskatinimą kompanijos akcijomis. Tai nebūdinga „Apple“ ir tokių priemonių kompanija imasi itin retai. Tiesa, yra ir sąlyga. Jei inžinieriai gavę šias akcijas paliks „Apple“ — jie akcijas paras. Per pastaruosius kelis mėnesius apie 100 inžinierių — papildoma realybės ir dirbtinio intelekto specialistų išėjo iš „Apple“ į „Meta“.
 • „AppleTV+“ paslauga nėra tokia populiari kaip kai kurios panašios paslaugos teikiamos konkurentų, bet „Apple“ kuriami filmai ir serialai yra labai gerai vertinami tiek žiūrovų, tiek ir visokių kompetentingų komisijų. Vienas iš „Apple“ serialų „Foundation“ atsidūrė ir tarp labiausiai piratiniais tinklais platinamų filmų.
  1.WandavisionDisney+
  2.LokiDisney+
  3.The WitcherNetflix
  4.The Falcon and the Winter SoldierDisney+
  5.HawkeyeDisney+
  6.What If…?Disney+
  7.FoundationApple TV+
  8.Rick and MortyCartoon Network/Netflix/HBO Max
  9.ArcaneNetflix
  10.Wheel of TimeAmazon Prime Video
 • Intensyviai augant COVID–19 užsikrėtimų Omicron atmain skaičiui „Apple“ nusprendė uždaryti visas savo „Apple Store“ parduotuves Niujorke. Kai kurias savo parduotuves JAV ir Kanadoje kompanija uždarė jau anksčiau.
 • Trys naujos „Apple“ reklamos „Detektyvai“, „Rūsys“ ir „Pavel“, kuriose akcentuojamos kai kurios su filmavimu susijusios „iPhone 13“ galimybės.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

 1. Sveikinimai Jums taip pat.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų