13-os 2021 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

13-os 2021 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

 • Kalbama, kad „Snap Inc.“ sukūrusi „Snapchat“ aplikaciją rado būdą kaip apeiti „Apple“ privatumo funkcijas ir toliau sekti aplikacijos naudotojus.
 • Apple“ nutraukė „iOS 14.4.1“ versijos sertifikatų pasirašymą taip padarydama grįžimą prie šios „iOS“ versijos neįmanomu.
 • „The Verge“ rašo, kad JAV apygardos teismo teisėjo Edward Davila sprendimu 2016–2017 metais „Apple“ pardavinėjo „MacBook Pro“ kompiuterius žinodama jog šie turi ekrano dizaino trūkumus (referuojama į „stage light“ pramintą ir dar žinomą kaip „Flexgate“ ekrano pašvietimo broką, kurį sukeldavo per trumpas kabelis einantis į kompiuterio ekraną). Reaguodama į gausius naudotojų nusiskundimus „Apple“ sukūrė „Display Backlight Service Program“ kuri leido nemokamai 13-os colių „MacBook Pro“ kompiuterių naudotojams servise pataisyti šią bėdą, tačiau 15-os colių „MacBook Pro“ kompiuteriai šioje programoje nedalyvavo, nors teigiama, kad kompanija žinojo apie šį trūkumą ir 15-os colių kompiuteriuose.
 • Kol laukiame patikimos informacijos apie „Apple“ renginį balandžio mėnesį, „Apple“ patvirtino, kad WWDC konferencija prasidės birželio 7 dieną.
 • Google“ visada buvo labiau sudominta naudotojų duomenimis nei „Apple“. Tyrimas rodo, kad „Android“ operacinė sistema siunčia 20 kartų daugiau jos naudotojų duomenų „Google“, nei „iOS“ sistema siunčia „Apple“.
 • Balandžio 1 dieną „Apple“ minėjo savo gimtadienį.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.
Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. iPhone 11ProMax

  Gal galima būtu sužinoti iš kokios ios versijos,nebegalima grįžti į 14.4.2 ?
  Tikriausiai nebegalima grįžti į 14.4.1 🙂

Parašykite komentarą

Į viršų