47-os 2020 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

47-os 2020 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

  • Panašu, kad kai kuriuos senesnius, bet su „macOS Big Sur“ suderinamus kompiuterius, daugumoje 2013 pabaigos i 2014 metų vidurio „MacBook Pro“ ši „macOS“ versija paverčia „plytgaliais“, tad jei dar šios „macOS“ versijos savo senesniame „Mac“ kompiuteryje neįdiegėte gal dar ir neskubėkite to padaryti.
  • Apple“ paviešino naujos dokumentikos serijos „Earth At Night In Color“ pasirodysiančios „Apple TV+“ video anonsą.
  • iFixit“ išardė „iPhone 12 mini“: du ekrano laidai vietoje trijų, sumažinti akumuliatorius, vibracijos varikliukas ir garsiakalbis, 8,57Ah akumuliatorius bei kiti pakeitimai. Taisomumo reitingas 6 iš 10. Daugiau informacijos „iFixit“ svetainėje.
  • Jungtinėje Karalystėje apvogtas sunkvežimis vežęs „Apple“ techniką. Vagystė įvyko spalio 10 dieną apie 8 valandą vakarą vietos laiku. Vagystė buvo detaliai suplanuota. Pavogtos 48 paletės su „Apple“ gaminiais, kurių bendra vertė 6,6 mln. JAV dol. Policija nusikaltėlių dar nerado. Northamptonširo policija tikisi būti informuoti kai pasitaikys neįprastai žemomis kainomis ar neįprastomis aplinkybėmis paduodami „Apple“ produktai.
  • Ketvirtadienį „Apple“ išleido „iPhone 12“ skirtą „iOS 14.2.1“ atnaujinimą. Šis atnaujinimas skirtas tik „iPhone 12“, „iPhone 12 Pro“, „iPhone 12 Pro Max“ ir „iPhone 12 mini“ telefonų modeliams.
  • „Apple“ paskelbė antrojo metinio „Apple Music“ apdovanojimo nugalėtojus.
  • „Apple“ išleido dar vieną versiją „macOS Big Sur 11.0.1“. Tie, kas šią versiją jau yra įdiegę — atnaujinimo nematys, tačiau diegiantys dabar gaus naujesnį jos variantą. Ankstesnės versijos „build“ numeris buvo 20B29, o naujos yra 20B50.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacija

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Viskas gerai, tik policija turbūt UK, o ne JAV 😁

Parašykite komentarą

Į viršų