48-os 2020 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

48-os 2020 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

  • Įdomius skaitalas (anglų kalba) „macOS Big Sur“ naudotojams besirūpinantiems savo kibernetiniu privatumu Apple Spyware in macOS Big Sur Cannot be Disabled (“sneak.berlin: Your Computer Isn’t Yours”)
  • „Apple“ JAV Patentų ir prekės ženklų biurui pateikė paraišą registruoti patentą, kuriame aprašoma sistema stebinti skaidrios elektrai laidžios plėvelės, įtaisytos tarp dviejų stiklo sluoksnių varžą, ir pagal tai gebanti nustatyti net mažus stiklo pažeidimus. Matyt ši technologija bus naudojama ateityje pasirodysiančiuose išmaniuose įrenginiuose. Ši technologija puikiai tiktų ir įtrūkimų automobilių stikluose aptikti, nes juose mažus įtrūkius galima remontuoti, tad ankstyvas įspėjimas, kol pažeidimai dar nėra matomi plika akimi, būtų labai naudingas. Be to, keisti automobilio stiklą, ypač jei jis šildomas arba kitaip technologiškai pagerintas, paprastai yra brangiau nei pakeisti telefono ekrano apsauginį stiklą.
  • Reklama, kurioje „Apple“ kaip „HomePod mini“ gali pakelti Jūsų dvasią.
  • „Reuters“ praneša, kad „Apple“ paprašė „Foxconn“ perkelti kai kurių „MacBook“ modelių gamybą iš Kinijos į Vietnamą.
  • Žurnalistas John Prosser teigia, kad „Apple“ planuoja išleisti eksperimentinį „iPhone“ modelį. Šis modelis bus ypatingas tuo, kad jame nebus įkrovimo lizdo ir įrenginį įkrauti bus galima tik naudojant belaidžio įkrovimo įrenginius. Prosser mano, kad 2021 metais „Apple“ išleis bent vieną tokį telefono modelį. Žurnalistas taip pat teigia, kad 2021 metais „iPhone 13“ turės 120Hz ekraną. Kompanija tokį įdiegti galėjo jau šių metų „iPhone 12“ modeliuose, tačiau apsisprendė diegti 5G palaikymą, o abiejų technologijų nediegė bijodama, kad jos per daug neigiamai paveiks įrenginio akumuliatoriaus tarnavimo laiką.
  • iFixitišardė „iPhone 12 Max“ ir palygino šio įrenginio ir „iPhone 12 Pro“ kameras.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Galėjo tam straipsny parašyti kaip atjungti visus tuos sekimus, kuriuos 0,01 procentas moka atjungti.

Parašykite komentarą

Į viršų