46-os 2020 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

46-os 2020 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

  • Jei pamiršote ar neturėjote galimybės stebėti lapkričio 10 dieną vykusio „Apple“ renginio, jį pažiūrėti galite video esančiame žemiau.
  • Ketvirtadienį „Apple“ išleido „macOS High Sierra 10.13.6“ ir „macOS Mojave 10.14.6“ skirtus saugumo atnaujinimus „2020–006“ bei „macOS Big Sur 11.0.1“ atnaujinimą.
  • Tautiečių „Pixelmator“ ruošia didelį savo „Mac“ kompiuteriams skirtos aplikacijos atnaujinimą. 2.0 versijoje skirsis ne tik išoriškai, bet ir bus pritaikyta veikti „macOS Big Sur“ bei optimizuota „Apple Silicon M1“ procesoriams. Naujos versijos pasirodymas „App Store“ planuojamas lapkričio 19 dieną.
  • Dar tik pradedamas 5G ryšio tinklų diegimas, o „Apple“ prisijungė prie ATIS (Telekomunikacijų industrijos spendimų aljanso) ir bendradarbiaus kuriant 6G tinklą. Be „Apple“ aljanse dalyvauja dar 11 kompanijų: „Charter“, „Cisco“, „Google“, „Hewlett-Packard“, „Intel“, „Keysight Technologies“, LG, „Mavenir“, MITER ir „VMware“.
  • Ming-Chi Kuo teigia, kad „AirPods 3“ ir „iPad“ su mini-LED technologiją naudojančiu ekranu „Apple“ planuoja išleisti pirmoje 2021 metų pusėje.
  • „Apple“ nutraukė „iOS 14.1“ sertifikato pasirašymą — grįžimą prie šios versijos iš „iOS 14.2“ padarydama negalimu.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. Kas naudoja ar dar ne Little Snitch isleido nauja 5 versija ir perkant nauja ar atnaujinimo licenzija su siuo kodu DT-BE11-4CE5 gali gauti 30% nuolaida

    https://obdev.at/products/littlesnitch/index.html

Parašykite komentarą

Į viršų