45-os 2020 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

45-os 2020 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

 • „Apple“ išleido nedidelį „macOS Catalina 10.15.7“ atnaujinimą.
 • „Apple“ išleido „iOS 14.2“, „iPadOS 14.2“, „watchOS 7.1“ ir „tvOS 14.2“.
 • „Apple“ taip pat netikėtai išleido ir senesniems „iOS“ įrenginiams „iPhone 5s“, „iPhone 6“, pirmos kartos „iPad Air“, antros ir trečios kartos „iPad mini“ bei „iPod touch 6“ skirtą „iOS 12.4.9“ atnaujinimą.
 • „Apple“ paskelbė apie renginį, kuris įvyks lapkričio 10 dieną. Renginys, greičiausiai, bus skirtas „Mac“ kompiuteriams, įskaitant pirmąjį „Mac“ su „Apple Silicon“ lustu, pakeisiančiu „Intel“ procesorius. Tikimasi jog renginio metu išgirsime ir naujienų apie kitus kompanijos gaminius tokius kaip „AirTags“ ir ausines „AirPods Studio“. Tikėtina, kad renginio metu kompanija paskelbs ir „macOS 11 Big Sur“ išleidimo datą.
 • Savo pasenusių įrenginių sąrašą „Apple“ papildė „iPhone 5c“ modeliu. Autorizuoti „Apple“ techniniai centrai daugiau nėra įpareigoti šį modelį taisyti.
 • iPhone 12“, „„iPhone 12 Pro“ ir „iPhone 12 Pro Max“ naudojant „MagSafe“ įkroviklius pasiekia 15W įkrovos galingumą, tuo tarpu „iPhone 12 mini“ galės pasiekti 12W.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Sveiki,

  atsiprašau, kad ne į temą klausiu, tačiau gal Jūs žinosite atsakymą.

  Noriu naudoti Pages programą kompiuteryje, tačiau niekaip negaliu pasidaryti lietuvių k. tikrinimo – kad būtų pažymimi klaidingai parašyti lietuviški žodžiai.

  Ieškojau informacijos internete ir radau, kad galima atsisiųsti lietuvių k. tikrinimo failus ir nukopijuoti juos į Spelling folderį. Visgi man jie neveikia. Turbūt vis tiek yra kažkoks būdas. Gal žinote?

Parašykite komentarą

Į viršų