44-os 2020 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

44-os 2020 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

 • Gali būti, kad „Apple“ ruošiasi išleisti atnaujintą 16 colių ekrano įstrižainės „MacBook Pro“.
 • Apple“ paviešino „Apple TV+“ 6-ų serijų dokumentinio serialo „Becoming You“ anonsą.
 • Pasirodė nauja „Apple“ serija „Experiments“, kurioje „iPhone 12 Pro“ buvo naudojamas „filmuoti kosmosą“ nepaliekant Žemės.
 • iPhone 12 Pro“ naktinio fotografavimo galimybių palyginimas su „Pixel 5“ ir „Galaxy Note20 Ultra“.
 • „MyDrivers“ rašo, kad „Apple“ ir „Foxconn“ santykiai kiek pašlijo. Rašoma, kad „Foxconn“ elgiasi nesąžiningai ir jai pateiktą „iPhone“, „MacBook“ ir kitos „Apple“ užsakymu gaminti skirtą įrangą naudoja papildomam uždarbiui. „Apple“ saugumo tarnyba išsiaiškino, kad gamykloje lankėsi „Google“ atstovai ir jiems buvo parodyta 12 colių „MacBook“ gamybinė linija. Taip pat „Apple“ išsiaiškino, kad „Foxconn“ galėjo dirbtinai padidinti „Apple“ įrangą gaminančių darbuotojų kiekį taip stengdamasi kompensuoti išlaidas darbo jėgai. „Apple“ taip pat mano, kad „Foxconn“ laikotarpiais kai „Apple“ įranga nėra naudojama nuomoja ją kitiems klientams. Pavyzdžiui „iPhone“ testavimui skirtą įrangą nuomoja „Huawei“. Kompanijos ginčą spręs teisme.
 • „iPhone 12“ korpuso atsparumo įbrėžimams testas.
 • „Apple“ nutraukė „iOS 14.0.1“ sertifikatų pasirašymą, taip užkirsdama kelią grįžimui prie šios versijos.
 • „Bloomberg“ rašo, kad „Apple“ įsigijo „Vilynx Inc.“ — startuolį turintį technologijas leidžiančias geriau suprasti video turinį, pavyzdžiui vykdyti paiešką jame.
 • „Financial Times“ praneša, kad padrąsinta antimonopolinių šurmulio kilusio tiek JAV Teisingumo departamente, tiek ir JAV kongrese, „Apple“ gali būti bekurianti konkurentę „Google“ paieškos tarnybai.
 • „Apple“ paskelbė 2020 metų ketvirto kompanijos fiskalinių metų ketvirčio finansinius rezultatus: 12,7 mlrd. JAV dolerių pelnas, 64,7 mlrd. JAV dolerių pajamos.
 • „Apple“ užpildė kasmetinę 10-K ataskaitą. Kompanija teigia, kad pagerino „Mac“ kompiuterių pardavimus 2020 metais (lyginant su pernai) dėl sėkmingų „MacBook Pro“ pardavimų. „Apple“ šiemet išleido 16 colių ir atnaujino 13 colių ekrano įstrižainę turinčius „MacBook Pro“.
 • „Apple“ pristačiusi „Apple One“ sukūrė galimybę „iCloud“ turėti iki 4TB vietos. Dabartinė maksimali vieta „Apple“ debesyse, kurią galima įsigyti yra 2TB.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.
Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 11 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Paskutiniame, apie appleOne, pasrašyme, galimai įsivėle klaida apie debesies talpas. Bent jau man siūloma - imdividual 50GB, family 200Gb.

 2. Sveiki,
  Niekaip nepavyksta aktyvuoti kad apple watch atrakintu macbook air...
  Gal kas turit patarimu?

 3. Off Topic: Eina iš AppleStore subscription listo išvalyt buvusias prenumeratas?

 4. Lapkričio 10 d. Apple eventą paskelbė...

Parašykite komentarą

Į viršų