43-os 2020 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

43-os 2020 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

 • Samsung“ visada ieško progos, kaip paerzinti „Apple“ ar jos įrenginių naudotojus. „Apple“ sprendimas nekomplektuoti įkroviklių kartu su „iPhone 12“ viena tokių progų. Socialiniuose tinkluose pasirodė Pietų Korėjos milžinės pranešimai, kad ji vis dar komplektuoja savo telefonus su įkrovikliais ir tai viena iš priežasčių kodėl verta pirkti „Galaxy“ telefonus.
 • „Apple“ paleido nemokamą „Apple Music TV“ paslaugą, kuri 24 valandas per parą gyvai transliuos populiarių muzikos kūrinių video, taip pat ir išskirtinį muzikinį turinį. Tiesa, dėl to mums stipriai džiūgauti nereikėtų, nes paslauga bus teikiama (bent jau kol kas) tik JAV rezidentams.
 • „Apple“ išleido „Apple Watch Series 3“ naudotojams skirtą atnaujinimą „watchOS 7.0.3“. Kompanija teigia, kad šis atnaujinimas ištaiso klaidas tapusias savaiminio laikrodžio persikrovimo priežastimi. Norint įdiegti šį atnaujinimą su laikrodžiu susietame „iPhone“ turi būti įdiegta „iOS 14“.
 • Pasirodė pirmieji mėlyno „iPhone 12“ išpakavaimo video.
 • „Apple“ paskelbė „iPhone 12“ ir „iPhone 12 Pro“ negarantinio ekrano keitimo kainas — 311,40 €.
 • YouTube“ kanale „Hic Tech“ pasirodė video, kuriame rodomas išardytas „iPhone 12“ bei jo detalių dydis lyginamas su „iPhone 11“. Dvyliktuko komponentai mažesni, todėl jį ir pavyko sukurti kompaktiškesnį.
 • Profesionalus fotografas Austin Mann išbandė „iPhone 12“ fotografavimo galimybes. Jo išvadas bei fotografijų rezultatus rasite jo svetainėje.
 • Nors „Apple“ nutarė su „iPhone 12“ ausinių nekomplektuoti, tačiau panašu Prancūzijai kompanija daro išimtį ir užsisakę „iPhone 12“ modelius prancūzai gauna dar vieną dėžutę su „EarPods“ ausinėmis. Ausines kompanija talpina atskiroje dėžutėje, kuri yra pakankamai didelė, kad joje tilptų ir „iPhone“. Nežinau tokio „Apple“ sprendimo priežasties, tačiau jos pačios teigimo, kad ausinių ir įkroviklių nebuvimas leis tausoti aplinką, taip pat kaip ir tai jog mažesnės dėžutės, daugiau telpa ant paletės ir t.t. ir še tau… prancūzai kitaip nei likusi pasaulio dalis gauna „iPhone 12“ su ausinėmis ir dar atskiroje, gerokai joms per didelėje dėžutėje. O kaip gamtos tausojimas tada…
 • „Apple“ reklamuoja atnaujintą „iPad Air“ naujoje „Boiiing“ video reklamoje.
 • Penktadienio vakare „iFixit“ transliavo tiesioginę „iPhone 12“ ardymo operaciją. Jei nematėte, o įdomu — transliacijos įrašas žmemiau.
 • „Apple“ pristatė „iPhone 12“ ir paskelbė „MagSafe“ (šį kartą įkroviklių) grįžimą. Įkroviklį, kuris palaiko ne tik naujausi „iPhone“ jau gauna jį užsisakiusieji. Matyt ne visiems šis įkroviklis pasirodys patrauklus. Vienas YouTuberis patestavo „MagSafe“ ir atskleidė įdomius faktus.
 • Pasigirdo kalbų, kad „Apple“ gali pirmauti kovoje, kurios laimėtojas galės pirmasis rodyti „No Time to Die“ — 25-tą James Bond’o filmą. Kalbama, kad „Apple“ ir jos „Apple TV+“ šis filmas buvo pasiūlytas už „beprotišką kainą“.
 • Šią savaitę „Apple“ išleido „iOS 14.1“ ir „iPadOS 14.1“ atnaujinimus.
 • Liko savaitė iki prekybos „iPhone 12“ pradžios Lietuvoje. Žinoma, pradžioje kiekiai bus riboti.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Dar IOS 14.1
  Pas prancūzus bus ausinės už tą pačią kainą?
  Per black friday būdavo naujiems modeliams nuolaidos? Jei taip, kiek % maždaug?

 2. Su 11-ta iphonų serija „Apple“ padarė vieną gerą žingsnį į priekį,gerokai padidino akumuliatorių talpas ir i pro modelius sukomplektavo greito įkrovimo kroviklius,toks žingsnis smagus „Apple“ gerbėjams 🙂
  Su 12-ta serija,du žingsniai atgal,akumuliatoriaus talpa sumažėjo 15%, įkroviklio išvis jokio😀 kaina pakilo🤭
  Atlikti testai internete,rodo,kad 11-tų iphonų baterijos gerokai ilgiau laiko už 12-to
  Mano akim žiūrint,vienintelis geras sprendimas,tai,kad 6,1 colis gavo normalų ekraną.
  Kas turi senesnius iphonus,ir nori atsinaujinti,nemanau,kad verta būtu pirkti 12-ta iphoną,geriau jau 11-ta pro,pro max,šiai dienai tai tikrai dar verti pinigų rageliai.
  Beja,pagaliau pidisoka eurų kainuojantis Iphono dekliukas,yra pilnavertis,tikriausiai „Apple“ nusispjovė į „Ekologija“ ir prilipdė papildomai silikono ant apačios,be kurios anksčiau telefonų stiklas,puikiai sudūždavo atsitrenkes į žemę per tą vietą😀

 3. Na, jei iš tikrųjų su MagSafe tokie dalykai, liūdna. Kaip tik galvojau pirkti prie savo SE(2nd).

Parašykite komentarą

Į viršų