41-os 2020 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

41-os 2020 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

 • ApplepaskelbėiPhone 12“ renginio datą ir laiką.
 • Kalbama, kad dar šiais metais „Apple“ gali pristatyti „HomePod mini“.
 • Spalio 31 dieną „iPhone 5c“ atsidurs „Apple“ pasenusių įrenginių sąraše.
 • Spalio 5 dieną buvo minimos Steve Jobs mirties metinės. Steve mirė sulaukęs 56-erių, 2011 metais.
 • Nepaisant informacijos susijusios su „iPhone 12“ nutekėjimu, kinų „Weibo“ tinkle asmuo prisistatantis Kang paskelbė informaciją apie tai, kad „Apple“ permąsto „MagSafe“ prekinį ženklą, tačiau tai bus ne įkrovimo jungtis. Kalbama, kad „Apple“ planuoja pristatyti du magnetinius „iPhone“ įdėklus ir du belaidžio įkrovimo stoteles pavadinimais „MagSafe Charger“ ir „MagSafe Duo“. Vienos jų įėjimo galingumas bus 15 vatų. Kol kas, kaip bebūtų keista, bet „Apple“ negamina belaidžio įkrovimo stotelių savo telefonams.
 • Kalbama, kad „iPhone 12 mini“ ir „iPhone 12 Pro Max“ prekyboje pasirodys lapkričio viduryje.
 • Nors daugelis tikisi spalio 13 dieną be naujienų susijusių su „iPhone 12“ išgirsti ir apie kitus naujus kompanijos produktus. Vienas tokių „AirTag“ skirtas daiktų buvimo vietos sekimui. Tačiau, gerai žinomas gandų susijusių su „Apple“ skleidėjas Jon Prosser teigia, kad šio projekto įgyvendinimą kompanija nukėlė į 2021 metų kovą.
 • „Baltakepurių“ programišių („Baltakepuriai“ arba „white hat“ programišiai viena iš programišių klasifikavimo kategorijų: „Baltakepuriai“ - (white hat): programišiai, kurie laužo sistemas neturėdami piktų kėslų. Dažniausiai savo pačių saugumo patikrinimo tikslais.) grupė vadovaujama Sam Curry sugaišo tris mėnesius ieškodama pažeidžiamumų „Apple“ produktuose. Sugaišo, tikriausiai, nėra pats tinkamiausias žodis, nes jie savo paieškų trukusių nuo birželio 6 iki spalio 6 metu aptiko net 55 pažeidžiamumus. Išnaudodami šiuos pažeidžiamumus programišiai galėjo kontroliuoti šakninę „Apple“ infrastruktūrą ir net pavogti „iCloud“, pašto ir kelių kitų paslaugų duomenis. Curry savo blogo įraše pavadintame „Mes laužėme Apple tris mėnesius: štai ką mes aptikome“ jis detaliai pasakoja apie įvairių paslaugų laužimo metodus ir būdus.
 • „Apple“ paskelbė naujo animacinio filmo „Wolfwalkers“ pasirodysiančio „AppleTV+“ anonsą.
 • „Apple“ kiekvienam Gallaudet universiteto studentui ir fakulteto nariui nemokamai suteikė „iPad Pro“, „Apple pencil“ ir „Smart Keyboard Folio“.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

 1. O va už "Remote, Keyboard & Mouse [Pro]" atskiras ačiū, Ramūnai!

Parašykite komentarą

Į viršų