38-os 2020 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

38-os 2020 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

 • Be abejonės didžiausia šios savaitės naujiena „Apple“ entuziastams buvo rugsėjo 15 dieną įvykusi „Apple Keynote“. Nors daugelis tikėjosi išvysti „iPhone 12“ pristatymą, tačiau kaip ir buvo prognozuota — naujas „iPhone“ modelis renginio metu nebuvo pristatytas.
  Renginio metu „Apple“ pristatė „Apple Watch Series 6“ (tikėtina, kad Lietuvoje kainos prasidės nuo 439€), „Apple Watch SE“ (manau Lietuvoje kainuos nuo 309€). Įkroviklis daugiau nebekomplektuojamas su pigesniais „Apple“ laikrodžių modeliais, tačiau brangesniuose, pavyzdžiui „Hermès“ ir „Titanium“ modeliuose įkroviklis yra. Renginio metu kompanija taip pat pristatė „iPad Air“ su „Touch ID“ įjungimo mygtuke ir naują aštuntos kartos „iPad“ modelį, „Apple One“ paslaugų planą, „Fitness+“ paslaugą ir kitas kelias smulkmenas.
 • Nespėję pažiūrėti „Apple“ renginio ar norintys jį pažiūrėti pakartotinai, tai padaryti gali arba „Apple“ svetainėje, arba video po šiuo tekstu.
 • Ketvirtadienį „Apple“ išleido visiems naudotojams skirtą „iOS 14“ versiją. Ši nauja „iOS“ versija suderinama su: „iPhone 11“, , „iPhone 11 Pro“, „iPhone 11 Pro Max“, „iPhone XS“, „iPhone XS Max“, „iPhone XR“, „iPhone X“, „iPhone 8“, „iPhone 8 Plus“, „iPhone 7“, „iPhone 7 Plus“, „iPhone 6s“, „iPhone 6s Plus“, „iPhone SE“ (1-os kartos), „iPhone SE“ (2-os kartos), „iPod touch“ (7-os kartos).
 • Diegti ar ne naujausią „iOS“ versiją svarsto daugelis senesnių „iPhone“ savininkai. „iAppleBytes“ svetainėje pasirodė video, kur „iPhone 6s“ su įdiegta „iOS 14“ lyginamas su „iPhone 6s“ su įdiegta „iOS 13“, „iOS 12“, „iOS 11“ ir net su „iOS 10“. Turint omenyje, kad „iPhone 6s“ yra penkių metų senumo modelis rezultatas iš ties labai geras.
 • „Apple“ išleido antros kartos „AirPods“ ir „AirPods Pro“ skirtą aparatinės versijos atnaujinimą 3A283.
 • Apple Watch Series 6“ laikrodžiuose esanti deguonies kraujyje matavimo funkcija veiks ir Lietuvos naudotojams. Deja, bet EKG funkcija Lietuvos naudotojams vis dar neįjungta.
 • „Apple“ išleido 14-tą „Safari“ naršyklės versiją skirtą „macOS Catalina“ ir „macOS Mojave“ naudotojams.
 • Kai kurie 2020 metų 27 colių „iMac“ savininkai skundžiasi nesklandžiu grafinės plokštės „Radeon Pro 5700XT“ darbu.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Sveiki kas naujino IOS14 iPhone 8 kokie įspūdžiai lėtina labai ?

 2. Na va po daug daug metu vistik nukopijavo widgets is Androido, ko jie taip ilgai lauke......

Parašykite komentarą

Į viršų