Priminimas apie Apple renginį

Tema: Apple

Net ir akylai nesekantys visų „Apple“ naujienų, tačiau besidomintys kompanijos įranga žino, kad rudenį kompanija pristato naujus „iPhone“, paslaugas, o kartais ir daugiau ką naujo.

Apie tai, kad rudenį „Apple“ pristato naujuosius „iPhone“ žino daugelis, net ir nesidominčių „Apple“ technika. Dar vis pakankamai šilta, kad susigundyti šiltais orais ar įsisukus į rugsėjo pasiutpolkę pamiršti, kad rugsėjo 10 dieną, 20 val. Lietuvos laiku vyks „Specialus Apple renginys“, kurio tiesioginę transliaciją galima stebėti kompanijos interneto svetainėje.

Jei nenorite praleisti renginio ir pirmieji sužinoti visas kompanijos naujienas — paspauskite ant kalendoriaus įrašo piktogramos straipsnio apačioje ir patalpinkite įrašą apie „Apple“ renginį savo kalendoriuose.

Šio renginio metu tikimasi išvysti naujus „iPhone“, kurie gali vadintis „iPhone 11R“, „iPhone 11 Pro“ ir „iPhone 11 Pro Max“ ir manoma turės naujas ir tobulesnes kameras, naujus modulius. Anot Phil Schiller pasisakymo praėjusiais metais, „R“ ir „S“ raidės prie „iPhone“ neturi jokios prasmės ir labai galimas dalykas, kad kompanija tiesiog juos numeruos eilės tvarka ir atsisakys seką žyminčių raidžių prie modelių pavadinimų. Tikėtina, kad: „Apple“ naujuose „iPhone“ naudos tobulesnį „Face ID“, bus įdiegta galimybė „AirPods“ ausines įkrauti belaidžiu būdu tiesiai nuo „iPhone“, bus išleisti naujų spalvų telefonų modeliai.

Praėjusiais metais kompanija stipriai atnaujino „Apple Watch“ ir gandonešiai nelabai daug naujienų pateikia apie šį kompanijos įrenginį, tad gali būti, kad renginio metu nepristatys 5-os serijos laikrodžio. „iOS 13“ yra užuominų apie keramikinį ir titaninį korpusą turinčius „Apple Watch“ modelius, tačiau tai nebūtinai bus 5-os serijos laikrodžiai, paprasčiausiai „Premium“ klasės (ir kainos) 4-os serijos „Apple Watch“.

„Apple“ daugiau nebegali būti priklausoma nuo „iPhone“ atnešamo pelno ir tikėtina, kad renginio metu bus pristatytos papildomos paslaugos. Kalbama, kad „Apple Arcade“ žaidimus be „iPhone“ ir „iPad“ bus galima žaisti ir „Apple TV“ įrenginiuose.

Tai bus stipriai į „geležį“ orientuotas kompanijos renginys, tačiau jo metu bus paskelbtos ir naujausių „Apple“ operacinių sistemų išleidimo datos. Dažniausiai „Apple“ naujų „iPhone“ modelių pardavimai startuoja paėjus porai savaičių po renginio, tad „iOS 13“ debiuto reikėtų tikėtis panašiu laiku. panašiu laiku turėtų debiutuoti ir „macOS Catalina“ bei „watchOS 6“.

Yra abejotinų gandų, bet kas žino… Yra manančių, kad „Apple“ kuria nedidelį įrenginį, kurį galima prikabinti prie raktų ar piniginės ir matyti jų buvimo vietą („iOS 13“ yra „Tag“ įrenginio paminėjimas). „Bloomberg“ rašo, kad „Apple“ gali pristatyti naujas „AirPods“ ausines. Taip pat yra manančių, kad „Apple“ parodys pigesnę „HomePod“ kolonėlės versiją.

Yra gandų, kad „Apple“ kuria 16 colių „MacBook Pro“, tačiau vargu ar jis bus pristatytas šio renginio metu. Taip pat yra gandų, kad „Apple“ kuria pigesnį „iPhone“, kuris taps „iPhone SE“ serijos tęsiniu. „Bloomberg“ mano, kad šis „iPhone“ modelis bus panašus į „iPhone 8“ ir jo ekrano įstrižainė bus 4,7 colio. Tai, kad „Apple“ neseniai Indijoje pradėjo gaminti „iPhone 7“ ir dar nepaliko praeityje A10 lustų, šį gandą daro gana tikėtinu.

Žodžiu liko nedaug, jau ateinantį antradienį pamatysime ir išgirsime.


Atsisiųskite priminimą apie renginį

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. o tai kur renginys...?

Parašykite komentarą

Į viršų