Sprogęs iPad nužudė žmogų

Temos: iPad, Teisė

Apgyvendinimo kompleksas ir draudimo kompanija padavė „Apple“ į teismą, nes sprogęs „iPad“ tapo žmogaus žūties priežastimi.

New Jersey (Niu Džersio) apgyvendinimo komplekso kompanija ir jį atstovaujanti draudimo kompanija padavė „Apple“ į teismą ir siekia prisiteisti išmoką sumokėtą dėl nuomininko Bradley Ireland žūties. Gaisro, kuriame 2017 metų vasario 22 dieną žuvo vyras, priežastimi tapo sprogęs „iPad“.

Ieškinyje teigiama, kad planšetinis kompiuteris buvo „nesaugus jį naudoti pagal jo tiesioginę paskirtį“. Tai susiję su jo konstrukcijos, gamybos defektais ir/arba atitinkamų įspėjimų nebuvimu. Ieškovai tikisi, kad byla vyks dalyvaujant prisiekusiesiems. Be kompensacijos už gaisrą ieškovai reikalauja apmokėti ir teismo išlaidas.

2019 metų pradžioje Bradley duktė ir sūnus pateikė savo ieškinį „Apple“, kuriame panašu kaltina „iPad“ akumuliatorių. Ši byla nuo apgyvendinimo komplekso kompanijos skiriasi tuo, kad Ireland šeima teigia, kad prieš žūdamas liepsnose jų tėvas kentė stiprų skausmą.

Apie kokį konkrečiai „iPad“ modelį kalbama nėra žinoma. Taip pat nėra aišku ar Bradley Ireland žūties priežastimi tapęs „Apple“ planšetinis kompiuteris buvo remontuotas ir jei taip ar autorizuotame servise, ar jame buvo naudojami originalūs akumuliatoriai ir ar jis tuo metu kai sprogo buvo pajungtas įkrauti ir jei taip, tai ar buvo naudojamas originalūs ar sertifikuoti įkroviklis ir laidas.

„Apple“ niekada nebuvo skelbusi „iPad“ remonto programos dėl akumuliatorių broko ir greičiausiai šis nutikimas tai tiesiog nelaimingas atsitikimas. Ličio-jonų akumuliatorių užsiliepsnojimai nėra negirdėtas fenomenas, tačiau tai ganėtinai retas atvejis.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų