Pastaruoju metu iPhone tampa vis storesni ir sunkesni

Tema: iPhone
iPhone 6s vs iPhone SE vs iPhone 7 vs iPhone 8 vs iPhone X

Eilę metų „Apple“ vis girdavosi, kad jos išleistas naujas „iPhone“ dar plonesnis ir lengvesnis. Tačiau jau keli metai tokių pagyrų negirdime.

Prieš keletą metų, stebėdami naujų „iPhone“ pristatymus išgirsdavome „Apple“ pagyras, kad naujieji telefonų modeliai dar lengvesni, plonesni ar net ploniausi rinkoje mobilūs telefonai. Tačiau jau kuris laikas tokių pagyrų negirdime, nes „iPhone“ su kiekvienais metais tampa po truputį sunkesni už prieš tai buvusį modelį ir šiek tiek sunkesni.

Dažnai „Apple“ pristačius naująjį „iPhone“ ir pasigyrus dar „liesesniu“ naujuoju telefono modeliu, daug „iPhone“ naudotojų pradėdavo dejuoti, kad geriau talpesnis akumuliatorius, o ne plonesnis telefonas, kurį jau ir taip sudėtinga sugrabalioti ant stalo.

2014 metai:

  • Phone 6: 6,9 mm, 129 g
  • iPhone 6 Plus: 7,3 mm, 172 g

2015 metai:

2016 metai:

2017 metai:

2018 metai:

Kodėl anksčiau buvę vieni ploniausių ir lengviausių mobilių telefonų rinkoje, „iPhone“ pradėjo storėti ir sunkėti? „iPhone“ pradėti diegti nauji moduliai: dvigubos kameros, veidų skeneris, belaidžio įkrovimo ritės, kokybiškesnės garso kolonėlės. Naujuose „iPhone“ diegiami ir našesni procesoriai ir norint išlaikyti bent jau tokį patį telefono darbo laiką, reikia diegti talpesnius akumuliatorius. Tiesą sakant tai, kad „iPhone“ tapo kiek storesni, bent jau asmeniškai man, patinka labiau. Juos lengviau paimti nuo stalo.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų