iOS 12.1.2 turi rimtų bėdų

Tema: iOS

Paskubomis išleista „iOS 12.1.2“ versija daugeliui „iPhone“ naudotojų tapo galvos skausmu.

Dėl patentų ginčo su San Diego technologijų gigante „Qualcomm“ paskubomis išleistas ir tinkamai netestuotas „iOS 12.1.2“ atnaujinimas kai kuriems „iPhone“ naudotojams tapo prieš šventiniu ir. matyt, šventiniu bei po šventiniu galvos skausmu. Kuo pasibaigs šis titanų ginčas bus matyt — vienai iš šių kompanijų jis gali kainuoti nemenkus pinigus. Tačiau šį kartą ne apie tai…

Internete pasirodo vis daugiau ir daugiau pranešimų iš viso pasaulio apie tai, kad įdiegę „iOS 12.1.2“ atnaujinimą savo telefonuose naudotojai susiduria su mobilių duomenų veikimo sutrikimo problemomis. Ironiškai tai, kad šis atnaujinimas, kuris anot „Apple“ turi ištaisyti mobilaus ryšio problemas „iPhone XR“, „iPhone XS“ ir „iPhone XS Max“, šios problemos užkratą pasėjo ir kituose „iPhone“ ir „iPad“ su mobilaus ryčio moduliu modeliuose.

Vien „Twitter“ socialiniame tinkle paieškojus galima rasti po „iOS 12.1.2“ įdiegimo atsiradusiomis problemomis besiskundžiančių iš Šiaurės Amerikos, Pietų Amerikos, Europos ir Azijos. Šie nusiskundimai tėra aisbergo viršūnėlė, paieškojus detaliau vien iš Indijos besiskundžiančių „iOS 12.1.2“ pagimdyta problema yra galybė: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33… žodžiu supratote.

Reikia manyti, kad „Apple“ apie problemą žino, tačiau jokių pranešimų iš kompanijos pusės nesigirdi. Vienintelė gera žinia ta, kad „Apple“ jau pradėjo „iOS 12.1.3“ versijos testavimą, bet šios versijos (tikėkimės galutinai ištestuotos) paskelbimo data nėra žinoma.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. O tai kokios būtent bėdos su tais mobiliais duomenimis?🤔

  2. Nepatekau į tų "laimigųjų" gretas.

  3. Pas mane jau seniai ta bėda egzistuoja... mobilūs duomenys nei iš to nei iš šio nustoja veikti. Padeda tik telefono perkrovimas...

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų