Kaip naudoti norimus Do Not Disturb nustatymus WatchOS 5

Po ilgų metų nepaisymo, „Apple“ pagaliau sutelkė dėmesio į „Do Not Disturb“ funkcijas skirtas „iPhone“ ir „Apple Watch“. Kartu su „iOS 12“ ir „watchOS 5“ atnaujinimais visi naudotojai turės daugiau pasirinkimų, kurie leis personalizuoti „Do Not Disturb“ funkciją.

Dabar jau yra lengvas būdas, kuriuo galima lengvai išjungti pranešimus siunčiamus į „Apple Watch“, arba tyliai juos pristatyti į pranešimų centrą pasirinkus funkciją „Deliver Quietly“. Tačiau didžiausia naujiena yra ta, kad „Do Not Disturb“ pagaliau nebebus valdoma tik primityviu On/Off valdymu.

Naujovės esančios watchOS 5

Do Not Disturb“ nuo šiol veiks pagal situaciją. Iškvieskite laikrodžio kontrolės centrą ir spauskite ant delčios mėnulio piktogramėlės. Ekrane pamatysite visiškai naują meniu.

Čia, priklausomai nuo įrenginio, laiko ir kalendoriaus matysite net kelis pasirinkimus.

Jeigu norite, kad „Do Not Disturb“ būtų aktyvuota pasirinkite On.

watchOS 5 Do Not Disturb režimas ir jo parinktys

On for 1 hour: automatiškai išjungs „Do Not Disturb“ po lygiai vienos valandos.

On until this evening: „Do Not Disturb“ išsijungs iškart po saulėlydžio. Šis pasirinkimas pravers žmonėms kurie po pietų turi svarbų susitikimą, nes laikrodis ar telefonas nevibruos ir neprivers į juos žvilgčioti.

watchOS 5 Do Not Disturb režimas ir jo parinktys

On until I leave: „Do Not Disturb“ automatiškai išsijungs, kai išeisite iš tos vietos, kurioje aktyvavote šią funkciją.

On until end of the event: šį pasirinkimą matysite tik tuo atveju, jeigu turite vykstantį renginį, kuris yra pažymėtas kalendoriuje. Tai labai gera naujiena ir paprastas būdas, kad renginio metu (nustatytą konkretų laiką) nepabustų laikrodis ir neblaškytų jūsų ir aplinkinių dėmesio.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Edvinas Krupinskas

 Apple technikos fanas nuo ankstyvo ryto iki gilios nakties.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų