Apple išleido watchOS 5

watchOS 5

„Apple“ išleido naują operacinę sistemą skirtą išmaniesiems laikrodžiams „Apple Watch“, tačiau ją įdiegti galės ne visų išmanių „Apple“ laikrodžių savininkai.

„Apple“ išleido penktą „Apple Watch“ išmaniems laikrodžiams skirtą operacinės sistemos „watchOS“ versiją. Šioje „watchOS 5“ versijoje kompanija įdiegė nemažai patobulinimų. Tiesa, kai kurios šios operacinės sistemos naujovės bus prieinamos tik naujausių „WatchOS Series 4“ modelių naudotojams, o ir įdiegti šį atnaujinimą galės ne visų „Apple Watch“ savininkai.

Kodėl watchOS 5 nėra skirta visiems Apple Watch modeliams?

watchOS 5“ — pirmoji operacinė sistema, kuri nebus prieinama visiems „Apple Watch“ modeliams.

watchOS 5“ palaikantys laikrodžiai:

Apple Watch“, „Apple Watch Series 0“ arba dar internete vadinamas „Original Apple Watch“ nebepalaiko naujausios operacinės sistemos. Taip yra greičiausiai todėl, kad 2015 metais išleistam laikrodžiui sklandžiai susidoroti su visomis užduotimis, įdiegus naują versiją, jau būtų per sudėtingas uždavinys.

Asmeninis vertinimas

Oficialiai prieinama „watchOS 5“ tik šiandien, tačiau aš parsisiuntęs beta profilį ją galėjau išbandyti keliomis dienomis anksčiau.

Geresnė ar blogesnė?

Nebūna atnaujinimų, kurie įrenginį paverstų prastesniu, todėl jokia ne išimtis ir šis atnaujinimas. Naujos funkcijos laikrodį paverčia dar labiau patraukliu.

iOS 12“ viena iš naujienų – sugrupuoti pranešimai. Lygiai tokia su tokia pačia naujiena atkeliauja ir „watchOS 5“. Tai buvo pirmas dalykas, kurį ir pastebėjau ant savo riešo. Tai išties patogu, nes mažame laikrodžio ekrane daug tokių pačių pranešimų dabar užima gerokai mažiau vietos.

Automatinis treniruotės aptikimas

2

Laikrodis nuo šiol pats supras kada pradedate treniruotis ir pasiūlys pradėti treniruotę programėlėje „Workout“. Apie automatinį treniruotės aptikimą jau rašėme šiame straipsnyje.

Kaip lengvai išjungti pranešimus watchOS 5

iOS 12“ vartotojams leis dar labiau individualizuoti pranešimus taip, kaip norės jie, o ne kaip bus numatyta nustatymų. Ir nereikės nieko bijoti „Apple Watch“ naudotojams, visos naujienos ateis ir į „watchOS 5“ operacinę sistemą. „watchOS 5“ leis sugrupuoti pranešimus taip, kaip norės vartotojas, įskaitant ir „Do Not Disturb“ nustatymus. Kaip padaryti rasite straipsnyje „Lengvas būdas išjungti pranešimus watchOS 5“.

Visos watchOS 5 naujienos

Apie visas naujienas galite pasiskaityti dar birželio mėnesį publikuotame straipsnyje, kur apžvelgiau visas „watchOS 5“ naujienas.

Kaip atnaujinti laikrodį?

Atnaujinti savo laikrodį galite atsidarę „iPhone“ Watch programėlę: paspauskite GeneralSoftware Update. Atnaujinimo metu geriausia laikrodį ant įkrovimo „guziko“ iki atnaujinimas bus baigtas.

Laikrodžio operacinės sistemos atnaujinimas gali trukti ir valandą ar daugiau, tad nepradėkite jo jei ruošiatės kur išeiti.

Daugiau su „Apple Watch“ ir „watchOS“ susijusių naujienų rasite paspaudę ant šios nuorodos.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Edvinas Krupinskas

 Apple technikos fanas nuo ankstyvo ryto iki gilios nakties.

Vienas komentaras

  1. Atsinaujino puikiai

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų