Apple išleido macOS High Sierra 10.13.6

macOS High Sierra atnaujinimas

Išleisdama „Mac“ kompiuteriams skirtos „macOS High Sierra“ operacinės sistemos atnaujinimą 10.13.6, kompanija užbaigė visų jos pagrindinių operacinių sistemų atnaujinimų ratą.

macOS High Sierra 10.13.6“ atnaujinimas į daugelio „Mac“ kompiuterius įdiegs ilgai lauktą „AirPlay 2“ protokolo palaikymą. Turintys su „AirPlay 2“ suderinamus įrenginius dabar galės džiaugtis iš „Mac“ siųsdami signalus į juos išdėstytus skirtinguose kambariuose. Tiesa, kol kas panašu, kad šio protokolo palaikymas veikia tik „iTunes“, tačiau reikėtų tikėtis jog ateityje pasirodysiantys sistemos atnaujinimai šią galimybę praplės iki visos sistemos audio.

Dar 2017 metų WWDC pristatytą „AirPlay 2“, „iOS“ įrenginių naudotojai galėjo išbandyti įdiegę „iOS 11.4“ šių metų gegužės mėnesį.

Šiuo metu „Apple Home Pod“ yra vienintelė kolonėlė galinti išnaudoti „AirPlay 2“ galimybes. Tačiau tokie gamintojai kaip „Bang & Olufsen“, „Denon“, „Marantz“ ir „Sonos“ yra pažadėję įdiegti šio protokolo palaikymą savo gaminiuose.

Papildomai prie „AirPlay 2“, „macOS High Sierra 10.13.6“ atnaujinimas ištaiso stabilumo problemas ir pagerina „Mac“ kompiuterių saugumą.

Tarp atnaujintoje versijoje ištaisytų klaidų reikia paminėti klaidą „Photos“ aplikacijoje neleidusią atpažinti AVCHD failų sukurtų tam tikrose kamerose bei klaidą neleidusią „Gmail“ paskyros elektroninių laiškų perkelti į kitą paskyrą.

Šio atnaujinimo dydis 1,88GB ir „Mac“ naudotojai jį gali atsisiųsti iš „Mac App Store“ atnaujinimų skirsnio.

„Apple“ taip pat išleido ir atnaujintą „iTunes 12.8“ versiją. Ši aplikacijos versija palaiko „AirPlay 2“ protokolą.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų