Kaip iPhone padaryti Hard Reset

„Hard Reset“ tai radikali ir gana retai naudojama priemonė, nes ji praverčia tada kai „iPhone“ nereaguoja į naudotojo veiksmus arba kitaip tariant „pakibo“. Taip su „iPhone“ nutinka ypač retai, bet teko girdėti, kad būna.

Dar visai neseniai, ir naujausiems ir seniau išleistiems „iPhone“, norint jiems atlikti „Hard Reset“ procedūrą — veiksmai buvo identiški. Tačiau, pora pastarųjų metų „Apple“ vis pakeičia šio veiksmo iškvietimo metodą. Kadangi jis atliekamas itin retai ir dabar dar reikia atsiminti konkrečiam „iPhone“ modeliui tinkamą „Hard Reset“ metodą — nutariau parašyti, kad būtų paprasčiau prireikus rasti.

Pavyzdžiui man jį panaudoti prireikė gal kokį kartą prieš 7–8 metus (ir tai nesu 100 proc. tikras, kad reikėjo) per visus ilgus „iPhone“ naudojimo metus ir tikiu, kad yra nemažai „iPhone“ naudotojų, kuriems „Hard Reset´o“ neprireikė nei karto.

iPhone X, iPhone 8 ir iPhone 8 Plus

Paskutinis „Apple“ įdiegtas „Hard Reset“ metodas yra toks, kad jį reikia atsiminti, nes vargu ar kam šautų į galvą tokį pabandyti.

  1. Paspauskite ir atleiskite garso padidinimo mygtuką.
  2. Paspauskite ir atleiskite garso sumažinimo mygtuką.
  3. Nuspauskite ir laikykite nuspaudę šoninį mygtuką iki ekrane pamatysite „Apple“ logo.
iPhone X, iPhone 8 ir iPhone 8 Plus Hard Reset

Šiuos veiksmus reikia atlikti gana greitai, paliekant kiek įmanoma trumpesnes pauzes tarp kiekvieno iš jų.

iPhone 7 ir iPhone 7 Plus

iPhone 7“ nebeliko fizinio „Home“ mygtuko – jis sensorinis ir todėl telefonui „užlūžus“ jutiklis gali nebereaguoti į naudotojo prisilietimą. Dėl šios priežasties „Apple“ pakeitė kombinaciją naudojamą „iPhone“ „Hard Reset´ui“.

  1. Paspauskite ir laikykite nuspaudę garso sumažinimo mygtuką.
  2. Paspauskite ir laikykite nuspaudę šoninį — į/išjungimo mygtuką.
  3. Laikykite abu mygtukus nuspaustus iki ekrane pamatysite „Apple“ logo.
iPhone 7 ir iPhone 7 Plus Hard Reset

iPhone 6s, iPhone 6s Plus ir senesni iPhone modeliai

Visuose „iPhone“ — nuo pat pirmojo modelio iki 2016 metais išleisto „iPhone SE“, „Hard Reset´as“ vykdomas vienodai: reikia nuspausti „iPhone“ į/išjungimo ir Home mygtukus vienu metu ir laikyti juos nuspaustus iki ekrane pasirodys „Apple“ logo.

iPhone 6s ir iPhone 6s Plus  ir nkstenių modelių iPhone Hard Reset
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų