Apple išleido iOS 11.2.6, tvOS 11.2.6, watchOS 4.2.3 ir papildomą macOS High Sierra 10.13.3 atnaujinimus

„Apple“ atnaujino mobiliems įrenginiams skirtą „iOS 11“, išleido papildomą „macOS High Sierra“ atnaujinimą bei atnaujino „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtas operacines sistemas..

Šiandien „Apple“ išleido nedidelius „iOS“ ir „macOS Hig Sierra“ atnaujinimus. „iOS 11.2.6“ atnaujinimas ištaisantis dvi klaidas pasirodė praėjus maždaug mėnesiui po „iOS 11.2.5“ versijos debiuto.

iOS 11.2.6“ ištaisyta:

iOS 11.2.6 atnaujinimas
  • telugu raidės klaida, kurą pasiuntus į „iPhone“ ar „iPad“, šiuose įrenginiuose esančios žinučių (ir netik) aplikacijos: „Messages“, „Safari“, „WhatsApp“, „Facebook Messenger“ ir kai kurios kitos, dėl neteisingo raidės atvaizdavimo užlūžta. Pavyzdžiui gavus žinutę su tokiu simboliu užlūžta ne tik „iOS“ bet ir „macOS“ esanti „Messages“ aplikacija ir ji neveikia taip kaip turėtų iki žinutė su tuo simboliu nėra ištrinta.
  • šis atnaujinimas taip pat ištaiso klaidą dėl kurios kai kurios trečių šalių aplikacijos negali komunikuoti su prie įrenginio pajungtais priedais.

Norėdami įdiegti šį atnaujinimą „iOS“ įrenginyje atidarykite Settings aplikaciją, pasirinkite General ir tada Software Update. Palaukę porą akimirkų pamatysite atnaujinimo langą, kurio apačioje paspauskite Download and Install ir vykdykite ekrane rodomas instrukcijas.

macOS High Sierra 10.13.3 Supplemental Update“ atnaujinime ištaisyta telugu raidės klaida. Norėdami įdiegti „macOS High Sierra“ atnaujinimą: atidarykite App Store aplikaciją, aktyvuokite Updates skirsnį ir paspauskite Update mygtuko esančio dešiniau atnaujinimo.

macOS High Sierra 10.13.3 Supplemental Update

Kompanija taip pat išleido ir „Apple TV“ skirtą „tvOS 11.2.6“ bei „Apple Watch“ skirtą „watchOS 4.2.3“ atnaujinimus ištaisančius telugu raidės klaidą.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. 11.2.6 pas mane 30.2MB kodel pas tave didesnis?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų