Apple atleido inžinierių, kurio dukra parodė iPhone X

Nutiko tai ko ir buvo galima tikėtis — „Apple“ atleido inžinierių, kuris pažeidė vidines kompanijos taisykles.

Greičiausiai teko matyti video, kuriame „Apple“ darbuotojo dukra demonstruoja „iPhone X“. Jei nematėte, to video kopiją pažiūrėti galite „43-os 2017 metų savaitės naujienų apžvalgoje“. Po to kai šis video buvo paskelbtas internete ir tapo labai populiarus – „Apple“ pareikalavo jį pašalinti. Video paskelbusi „Apple“ inžinieriaus dukra prisistatanti Brooke Peterson tuojau pat pakluso reikalavimui ir video iš savo „YouTube“ kanalo pašalino. Kad video greičiausiai bus pašalintas buvo galima tikėtis ir nemažai mačiusių originalą, tame tarpe ir aš, atsisiuntė (dėl visa pikta) tą video į savo kompiuterius. Brooke pašalinus savo video, internete tuojau pat pasirodė to siužeto kopijos kituose kanaluose.

Turint omenyje, kad tai nebuvo tiesiog „iPhone X“ pastebėtas kokio nors praeivio rankose — tai buvo „Apple“ darbuotojo telefonas ir video siužete matėsi ant telefono esantys QR kodai, kurie galėjo būti skirti ne kiekvieno akims, o „Notes“ aplikacija galimai atskleidė būsimų „Apple“ projektų pavadinimus. Brooks paviešindama savo video, nepaliko „Apple“ kito kelio kaip tik atleisti jos tėtį. Priešingu atveju ji būtų palikusi vietos panašiems precendentams ateityje. Be abejo, inžinierius žinojo jog neturi teisės leisti savo dukrai „žaisti“ su šiuo telefonu jau nekalbant apie jo filmavimą ir viešinimą, matyt ne itin disciplinuotas kompanijos darbuotojo meilė dukrai privertė jį užmiršti kai kurias elgesio taisykles ir tai jam kainavo darbą geroje kompanijoje.

Daugelyje kompanijų visiškai nesvarbu koks geras taisyklėm nusižengęs žmogus yra. Jei nusižengei taisyklėms — jokios tolerancijos tam nėra ir negali būti. Su tokiu darbuotoju tenka atsisveikinti.

Brook paviešino video, kuriame ji paaiškina kaip filmavo „Apple“ biuro kavinėje ir tai, kad tuo metu ji neturėjo prenumeruojančių jos „YouTube“ kanalą. Kitaip tariant tai buvo padaryta „iš žalio smagumo“, nes jai patinka filmuoti. Ji taip pat sako, kad jos tėtis prisiėmė visą atsakomybę už tai kas nutiko.

Šaltinis: Brooke Amelia Peterson

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. Mano galva, būtų keista jei būtų buvę kitaip :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų