Kaip iOS 11 uždrausti automatiškai pasileidžiančius video App Store

Įdiegę „iOS 11“ ir lankydamiesi „App Store“ — „Apple“ mobiliems įrenginiams skirtų programėlių parduotuvėje — galite pajusti, kad esate bombarduojamas automatiškai startuojančių, aplikacijų video siužetų. Kaip atjungti automatinį video rodimą „App Store“.

Gali pasirodyti kiek ironiška, kad „iOS 11“ versijoje paskelbusi kovą automatiškai startuojantiems video „Safari“ naršyklėje, „Apple“ savo „App Store“ papildė (bent jau bet versijose) tokiais, automatiškai pasileidžiančias video įrašais, kurie ilgainiui, ieškant aplikacijų ir naršant jų puslapiuose gali pradėti erzinti. Tačiau smagu, kad kompanija nepamiršo įdiegti mygtuko leidžiančio šią funkciją išjungti.

Didelę „iOS 11“ „App Store“ naujovių dalį galima priskirti aplikacijos išvaizdai. Aplikacijoje atsirado naujas „Today“ skyrius, kuriame apžvelgiamos naujos aplikacijos. Naujos aplikacijoms ir žaidimams skirtos sekcijos kupinos video siužetų. Ypač jų daug žaidimų skyriuje. Ačiū „Apple“, kad šie automatiškai startuojantys video pagal nutylėjimą nesklaidžia garso, tačiau kiek ilgiau panaršius po žaidimų skyrių visi tie judantys vaizdai pradeda erzinti.

  1. Atidarykite Settings aplikaciją
  2. Pasirinkite iTunes & App Store
  3. Paspauskite ant Video Autoplay
  4. Pamatysite On, Wi-Fi Only ir Off parinktis. Geriausia pasirinkti Off, tačiau jei automatiškai pasileidžiančiuose video jus jaudina tik tai, kad naudojami mobilūs duomenys — galite pasirinkti, kad video automatiškai startuotų tik tada kai telefonas yra prisijungęs prie Wi-Fi tinklo. Tokiu atveju pasirinkite Wi-Fi Only.
Automatiškai startuojančių video „iOS 11“ „App Store“ aplikacijoje draudimas

Jei telefone yra įgalintas Low Power režimas — video automatiškai nestartuos. Video nestartuos ir tada kai prisijungimas prie interneto yra lėtas.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. O kada jau bus oficialiai išleista iOS 11?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų