Tapo žinoma 2017 metų Apple rudens renginio data

Tema: Apple

„Apple“ išsiuntinėjo spaudos atstovams pakvietimus į savo renginį, kurio metu tikimasi išvysti naujus „iPhone“.

Buvo nemažai gandų, apie tai, kad „Apple“ renginys kurio metu bus pristatyti „iPhone 7s“, „iPhone 7s Plus“ ir daug šurmulio sukėlęs „iPhone 8“ dar vadinamas „iPhone Pro“. Dabar renginio data tapo žinoma iš oficialių šaltinių. Ketvirtadienį spaudos atstovai gavo pakvietimus į „Apple“ renginį.

Renginys įvyks naujame kompanijos biure-miestelyje „Apple Park“ įsikūrusiame „Steve Jobs Theater“.

Nepanašu, kad pakvietime yra užkoduota daug kokių nors užuominų. Aš gal tik įžvelgčiau užuominą į naujas spalvas.

Vienas naujesnių gandų susijusiu su renginyje paskelbiamais įrenginiais yra tas, kad „Apple“ gali išleisti sumažintą „Apple Pencil“ versiją skirtą „iPhone 8“.

Renginio metu tikėtina bus nemažai šnekama apie Steve Jobs, naują „Apple Park“ ir t.t.

Renginys prasidės rugsėjo 12 dieną, 20:00 Lietuvos laiku. Jei planuojate renginį stebėti internetu — paspaudę ant žemiau esančios kalendoriaus piktogramos, galite atsisiųsti priminimą apie renginį ir patalpinti jį savo kalendoriuose.

Kalendoriaus priminimas apie „Apple“ renginį rugsėjo 12 dieną.

Stebėti renginį, kuriam kompanija naudoja jos „HTTP Live Streaming“ (HLS) technologiją, galima „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“ kuriuose įdiegta „iOS 7“ ar naujesnė versija naudojant „Safari“ naršyklę, „Mac“ su įdiegta „OS X 10.8.5“ ar naujesne naudojant „Safari“ 6.0.5 ar naujesnę, PC su įdiegta „Windows 10“ operacine sistema naudojant „Microsoft Edge“. Jei renginį norėsite stebėti per „Apple TV“ — tam reikės 2-os ar 3-os kartos „Apple TV“ su 6.2 ar naujesne programinės įrangos versija arba 4-os kartos „Apple TV“.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Bus karšta :) laukiam

  2. Laukiu su nekantrumu :)

  3. Dar vienas stylus... OMG...

    • Tikėkimės šis gandas ir liks gandu, o jei ir pasitvirtins — tai bus mažesnis, patogesnis ir dar kaip nors …esnis rašiklis „iPad Pro“, nes „iPad’e“ jis tam tikriems naudotojams turi racijos, bet telefone… labai jau vargana situacija turi būti grafikos dizainerio ar dailininko, kad piešti telefono ekrane (nebent tas ekranas planšetinio kompiuterio dydžio).

  4. Liko nebedaug - tiek rašymo, tiek kalbėjimo... O rezultatas neužilgo... Laukiu.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų