Apple išleido Magic Keyboard su skaičių bloku

Temos: iOS, Mac, Priedai

„Apple“ išleido naują klaviatūrą veikiančią tiek su „macOS“, tiek ir su „iOS“ - ir tai gerai, bet yra ir ne tokia gera žinia.

Netrukus po to kai pasibaigė WWDC 2017 pristatymas, „Apple“ internetinėje parduotuvėje pasirodė nauja „Magic Keyboard“ klaviatūra su skaičių bloku. Tai gerai, nes būtent tokios klaviatūros ir trūko „Apple“ arsenale. Tačiau, jei „Apple“ internetinėje parduotuvėje bandysite rasti laidinę klaviatūrą – jos neberasite. Tai reiškia, kad pigiausios „Apple“ gaminamos klaviatūros kaina nuo 59 € (kiek kainavo paprasta laidinė „Apple“ klaviatūra su skaičių bloku) šoktelėjo iki 119 € – tiek kainuoja „Magic Keyboard“ be skaičių bloko.

Naujosios „Magic Keyboard“ klaviatūros su skaičių bloku kaina 149 €. Ši klaviatūra, kaip ir jos skaičių bloko neturinti sesė komplektuojama su „Lightning to USB“ laidu skirtu įkrauti klaviatūros akumuliatorius.

Aš suprantu, kad yra daug „Mac“ kompiuterių naudotojų, kuriems daug patogiau naudoti belaidę klaviatūrą. Tačiau yra tikrai nemažai tokių (kaip aš), kuriems belaidė klaviatūra nėra reikalinga ir versti juos mokėti papildomus 90 € vien už tai, kad ji gali tai ko nemažai „Mac“ kompiuterių naudotojų nereikia – yra plėšikavimas. Asmeniškai man klaviatūros „belaidizmas“ nėra joks privalumas, greičiau priešingai.

Manau reikės įsigyti vieną atsarginę laidinę „Apple“ klaviatūrą, kol jų dar galima gauti (tikiuosi) Lietuvoje.

Naujoji „Magic Keyboard“ su skaičių bloku suderinama su „macOS 10.12.4“, „iOS 10.3“ ar naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis.

Magic Keyboard“ su skaičių bloku
- aukštis: 0,41–1,09 cm;
- plotis: 41,87 cm;
- gylis: 11,49 cm;
- svoris: 0,39 kg (svoris gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo konfigūracijos ir gamybos proceso).

„Apple“ teigia, kad klaviatūros akumuliatorius reikės įkrauti kas mėnesį ar dar rečiau.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. taip taip, čia visiškai jų stilium "išradimas", fuck, kiek metų reikėjo, kad pagaliau teiktūsi esamai laidinei pilnai klavai idėtu bluetooth... Tokiu stilium "inovacijas" ir "technologines revoliucijas" galima ilgai daryt. Kaip ir su iMac - dadėjo ramo, didesni SSD ir dar viena ventiliatoriu - ir TA-DA!!! - jau žiū ir PRO iMakas. Su tuo pačiu annoing stikliuku nekalibruojamu ir pykinančiu nuo atspindžių. Bet už tai koks išradimas nauja SPACE GRAY SPALVA!.

  2. ai, dar idejo ir nauja proca į tą PRO iMac, na bet esmės tai nekeičia. Čia tas pats kaip pigiausios komplektacijos B klases hechbekui uždėt 19 coliu ratus, brembo stabdzius ir vairą su nupjauta apacia ir jau sakyt, kad cia jau turbo, pro lektyninis automobilis:))))

  3. Ko bušavoji? Perki vindozę ir nebezyzi :D

  4. Turbūt neturite namie katino.
    Manasis laidus labai mėgsta, ypač apple.. :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų