Apple planuoja atnaujinti jos atgyvenusios (obsolete) technikos sąrašą

Artimiausiu metu, „Apple“ atnaujins „obsolete“ įrangos sąrašą. Apie tai ji informavo savo autorizuotus pardavimo ir serviso partnerius.

Autorizuotus pardavėjus ir serviso centrus „Apple“ vidinės komunikacijos priemonėmis informavo, kad nuo birželio 30-tos dienos, eilė jos seniau išleistos įrangos bus patalpinta į „obsolete“ (atgyvenusios) įrangos sąrašą. Tai reiškia, kad tie (obsolete) įrenginiai nebebus palaikomi tame tarpe ir remontuojami autorizuotuose „Apple“ servisuose.

Įprastai apie įrenginius, kurie priskiriami prie pasenusių (vintage) ar atgyvenusių (obsolete) kategorijos, „Apple“ atskirai naudotojų neinformuoja, o tiesiog papildo specialų tokių įrenginių sąrašą. Dažniausiai į „atgyvenusių“ įrenginių grupę patenka įranga, kuri nebegaminama 5–7 metus. Tai maždaug tas laikas, kai atsargines dalis tokiems įrenginiams yra sunku rasti, jos kainuoja brangiai ir tos įrangos remontas nėra apsimokantis dalykas. Po to kai įrenginys yra paskelbiamas atgyvenusiu – jo naudotojai nebegali jo remontuoti oficialiuose „Apple“ servisuose.

Birželio 30 dieną „Apple“ atgyvenusios (išskyrus Kaliforniją ir Turkiją, kur jie pereis į „vintage“ grupę) technikos sąrašą planuoja papildyti šiais „Mac“ kompiuteriais:

17-os colių, 2009 metų vidurio „MacBook Pro“ modelis taps „obsolete“ visame pasaulyje (įskaitant Kaliforniją ir Turkiją).

Keista, bet 2009 metais išleisti 16 ir 32GB „iPhone 3GS“ tik dabar skelbiami pasenusiais.

Prie pasenusių, „Apple“ priskirs ir 1-os kartos „AirPort Express 802.11n“ maršrutizatorius.

Jei turite kokių nusiskundimų šiems įrenginiams esantiems jūsų arsenale - pats laikas suskubti juos sutvarkyti, kol tai dar yra įmanoma.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. Taip laikas bėga, mano MBP jau bus "nurašytas", nors sukasi puikiai... (:

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų