Kaip „iPhone“ įkrauti dvigubai greičiau

„PhoneArena“ žurnalistai patyrinėjo įvairių gamintojų išleistų išmanių telefonų akumuliatoriaus įkrovimo laiką ir „iPhone“ pasirodė ne iš pačios geriausios pusės, tačiau ne viskas prarasta.

Kalbant apie „iPhone“ ir akumuliatorius, ne vieno išmanaus „Apple“ telefono savininko nosis susiraukia. Taip, čia „Apple“ iš ties galėtų pasistengti labiau ir su akumuliatorių talpa, ir su įkrovimo metodais ir net pagerindama tai kiek trunka įkrauti „iPhone“.

Beveik visi geriausią testuose akumuliatorių įkrovimo laiką parodę telefonai naudoja „Snapdragon“ procesorius su „Quick Charge 3.0“ veikiančia INOV, reguliuojančios elektros energijos patiekimą nuo 3,6V iki 20V, sistemos pagrindu.

Populiariausių 2016 metų išmanių telefonų akumuliatorių įkrovimo laikas minutėmis (kuo trumpiau - tuo geriau)
Populiariausių 2016 metų išmanių telefonų akumuliatorių įkrovimo laikas minutėmis (kuo trumpiau - tuo geriau)

Šiuose testuose „iPhone“ pasirodė gana prastai: „iPhone 7“, kurio akumuliatoriaus talpa 1960 mAh - įkraunamas per 141 minutę, „iPhone 7 Plus“ su 2900 mAh talpos akumuliatoriumi per 197 minutes (beveik tris valandas). „Apple“ tikrai yra apie ką susimąstyti kuriant sekantį „iPhone“ modelį.

Tačiau, dar ne viskas prarasta ir dabar „iPhone“ naudojantiems.

Kaip pagreitinti „iPhone“ įkrovimą

„SuperSaf TV“ projektas nuarė išbandyti, kaip pasikeis „iPhone“ įkrovimo laikas jei jam įkrauti bus naudojamas ne su „iPhone“, o su „iPad“ komplektuojamas įkroviklis. Žiniaraštininkai išbandė du „iPhone 7 Plus“ telefonų modelius. Bandymo metu telefonų akumuliatoriai buvo kraunami nuo 0% iki 100%.

iPhone 1,5A (kairėje) ir iPad 2,1A (dešinėje) įkrovikliai

Praėjus pusvalandžiui nuo „iPhone 7 Plus“ įjungimo krautis naudojant standartinį, su „iPhone“ komplektuojamą įkroviklį – telefono akumuliatorius buvo įkrautas 17%, tuo tarpu toks pats „iPhone“ pajungtas krautis naudojant su „iPad“ komplektuojamą įkroviklį rodė 34%. Patikrinus situaciją po valandos rezultatas buvo 35% ir 64%, o dar po pusvalandžio 53% ir 85%.

Galiausiai, prie „iPad“ skirto įkroviklio pajungto „iPhone 7 Plus“ akumuliatorius parodė 100% praėjus 2 valandoms ir 5 minutėms nuo įkrovimo pradžios. Prie standartinio, su „iPhone“ komplektuojamo, pajungto „iPhone 7“ akumuliatorius tuo metu buvo įkrautas 73% ir pilnai įsikrovė nuo krovimo pradžios praėjus tik 3 valandoms ir 43 minutėms.

Kodėl naudojant su „iPad“ komplektuojamą įkroviklį „iPhone“ įkraunamas greičiau? Akumuliatoriaus įkrovimo intensyvumas priklauso nuo elektros energijos prie kurio jis pajungtas stiprumo. Su „iPhone“ komplektuojami 1 ampero įkrovikliai, o su „iPad“ – 2,1 ampero. Dėl šios priežasties naudojant galingesnį, su „iPad“ komplektuojamą įkroviklį „iPhone“ įkraunamas greičiau.

Norintiems savo „iPhone“ įkrauti greičiau reikėtų turėti omenyje, kad šis („iPad“ įkroviklio naudojimo) būdas tinka tik „iPhone 7“, „iPhone 7 Plus, „iPhone 6s“, „iPhone 6s Plus“, „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ telefonų savininkams. Naudoti „iPad“ įkroviklį ankstesnių modelių „iPhoneakumuliatoriams įkrauti galima, tačiau tai nepagreitins jų įkrovimo.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 10 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. O kokia apple pozicija siuo atveju?

  2. Lėčiau įkraunamą baterija ilgiau tarnauja. Tad įprastas krovimas daug geriau už krovimą su iPad pakrovėju.

    Apple leidžia ir su automobilinių pakrovėju krauti kad tik greiciau atsinaujintumėte.

  3. Nenoriu čia kažko reklamuoti, bet viskam (iPhone, bluetooth ausinės ir t.t.) krauti namuose naudoju vieną Anker PowerPort kroviklį. Krauna tikrai greitai. Labai patogu pasiimti į keliones, nes turi kelis išėjimus. Yra protingas, pasak reklamos atiduoda tiek kiek įrenginiai gali pasiimti. Pas juos svetainėje detaliai paaiškinta kaip kas veikia. Ir dar naudoju jų kabelius, nes nenusilanksto kaip Apple'o. Viską pirkau iš Amazon, tik nepamenu ar UK ar US (reik žiūrėt kur pigiau gaunasi su atsiuntimu). Tuo metu LT jų nebuvo, dabar netikrinau.

  4. Kelis sykius bandžiau telefoną įkrauti su iPad krovikliu. Įkrauna greičiau, tačiau po to telefonas kelis įkrovimo ciklus standartiniu įkrovikliu greičiau išsikrovinėja. Kaip tai veikia baterijos ilgaaamžiškumą - nežinau.

  5. Nuo pat isigijimo 2013 metu gruodzio savo iPhone 5s kraunu tik su iPad ikrovikliu, telefono net neispakuotas, arba su masininiu TomTom krovikliu. Batarke laiko ir nieko jai toks krovimas blogo nepadare. Kraunu kada buna maziau 20% ir iki +-90% .

  6. Auto USB charger su 2,4A output iPhone 7+ nėbus per stiprus?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų