„Apple“ remonto programa netikėtai savaime išsijungiantiems „iPhone 6s“

Temos: iPhone, iPhone 6s

„Apple“ paskelbė „iPhone 6s“, kurie netikėtai patys išsijungia, remonto programą.

„Apple“ nustatė, kad nedidelis „iPhone 6s“, išleistų 2015 metų rugsėjo ir spalio mėnesiais, kiekis gali turėti gedimą, dėl kurio šie telefono aparatai gali netikėtai išsijungti. Šį gedimą gali turėti tam tikrus serijinius numerius turintys „iPhone 6s“.

Jei turite „iPhone 6s“, kuris netikėtai išsijungia – kreipkitės į „Apple“ autorizuotą servisą dalyvaujantį programoje ir ten telefonui nemokamai bus pakeistas akumuliatorius.

Turėkite omenyje, kad mobilaus ryšio operatoriai šioje programoje nedalyvauja.

Prieš nešdami „iPhone 6s“ į servisą:

 • Sukurkite atsarginę telefone esančių duomenų kopiją „iCloud“ ar „iTunes“ pagalba.
 • Išjunkite „Find my iPhone“ paslaugą telefone.
 • Ištrinkite duomenis ir nustatymus: atidarę Settings aplikaciją ir joje pasirinkę GeneralResetErase all Content and Settings
Turėkite omenyje, kad jei „iPhone 6s“ turi pažeidimų, tokių kaip skilęs ekranas ir panašių – šie gedimai turi būti pašalinti prieš pakeičiant telefono akumuliatorių. Už šių gedimų šalinimą gali būti imami pinigai.

Jei manote, kad jūsų telefonas turėjo šį gedimą ir jį pašalinote savo lėšomis - susisiekite su „Apple“ dėl kompensavimo.

„Apple“ gali remontuoti „iPhone“ tik toje šalyje, kurioje jis buvo įsigytas. Ši programa galioja visame pasaulyje ir nepratęsia įrenginio garantinio laikotarpio. Programa galioja tik „iPhone 6s“ akumuliatoriams ir trunka 3 metus nuo pirmo to telefono įsigijimo „Apple“ autorizuotame prekybos taške.

„Apple“ atnaujino šios programos puslapį ir jame dabar yra galimybė patikrinti ar Jūsų turimas „iPhone“ gali būti aptarnautas pritaikant programos sąlygas nurodant telefono serijinį numerį.

Tiesa, kai kurie jau spėję programoje sudalyvauti „iPhone 6s“ savininkai teigia, kad baterijos pakeitimas problemos neišsprendė ir arba „Apple“ turi rimtų bėdų su akumuliatorių gamintojais, arba priežastis ne akumuliatoriuose, o programinėje įrangoje.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 8 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Pnasu kad pas mane sitie fintai... jei mano tel pirktas sveduose tai tipo lt ant ragu mane stums?

  • Nebūtinai. Apple rašo „Apple may restrict or limit repair to the original country of purchase.“ be to EU šalys gali būti traktuojamos tokiais atvejais kaip viena šalis ir nepriklausomai nuo to kurioje iš Europos ekonominės erdvės šalių telefonas įsigytas - taisomas gali būti bet kurioje iš jų.
   Žinoma, tiksliausią atsakymą į paties klausimą gali suteikti „iDeal“.

 2. O jei Omnitel pirktas iphone'as, tai lieku ant ledo? :(

 3. As sekmadieni pristaciau 6s su tokia problema, ideal. Kolkas dar neaisku, bet manau pakeis baterija ir tikrai nelieps vaziuoti ten kur pirktas :)

 4. Bet pagal IMEI mano buvo isleistas 2015, Gruodi.... O siaip ideal is karto pasake, net neleido uzbaigti mano sakinio. Kad iphone 6s turi tokia problema ir is karto paime telefona is ranku.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų