Atsakymas į „iMessage“ žinutę specialia piktograma „macOS Sierra“

Jei bandėte, taip vadinamą „Tapback“ funkciją „iOS 10“ įrenginyje ir ji patiko – gali būti smagu sužinoti, kad ji palaikoma ir „macOS Sierra“ „Messages“ aplikacijoje.

Piktograminis atsakymas „iMessage“ į žinutę (geresnio pavadinimo nesugalvojau) angliškai „Tapback“ funkcijai, leidžia greitai atsakyti į „iMessage“ žinutę nerašant žodžių, o tik pasiunčiant reakciją į žinutę išreikštą specialia piktograma.

Žinutė į kurią atsakyta „Tapback“ funkcijos pagalba

Priklausomai nuo to kokią „iOS“ ar „macOS“ versiją naudoja žmogus kuriam rašote - jis gali matyti arba nematyti tos piktogramos. Ne „iOS 10“ ir „macOS Sierra“ naudotojai, apie tokį Jūsų veiksmą bus informuoti tekstu, pvz. „Liked "žinutės tekstas"“ arba „Laughed at "žinutės tekstas"“.

Nors „macOS Sierra“ nėra galimybės naudoti tų visų „iOS 10“ žinučių efektų (asmeniškai aš labai patenkintas, kad jie neveikia Mac’e), tačiau iš „Messages“ naujovių galima į žinutę sureaguoti „Tapback“ funkcijos pagalba, kas tam tikrais atvejais gali būti patogu.

Norėdami į „iMessage“ žinutę sureaguoti „macOS Sierra“ „Messages“ aplikacijoje:

  • paspauskite dešinį pelės klavišą ant tos žinutės (arba Cmd ⌘-kairys pelės klavišas)
  • iš kontekstinio meniu pasirinkite Tapback…
  • pasirinkite norimą piktogramą virš žinutės pasirodžiusiame piktogramų parinkčių meniu. „Tapback“ funkcija leidžianti atsakyti/sureaguoti į žinutę specialia piktograma

P.S. Po „macOS Sierra 10.12.1“ įdiegimo, man kartais pavyksta įškviesti atsakymo piktograma meniu - paprasčiausiai du kartus spragtelėjus pele per žinutę į kurią noriu sureaguoti. Dažniausiai tai būna man atsiųsta Emoticon. Ir kaip ir minėjau pasiseka tą meniu pele spragsint iškviesti tik kartais ir tai dažniau nepasiseka nei pasiseka, todėl aukščiau aprašytas būdas patikimesnis, nes suveikia visada.

Viskas.

Žinoma, piktnaudžiauti piktogramomis nereikėtų, nes bent jau aš, kai pašnekovas pradeda į mano žinutes reaguoti piktogramomis, suprantu jog jis užsiėmęs ar nebeturi daugiau ką pasakyti ir pokalbį reikia baigti.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Man pavyksta tiesiog paspaudus ir palaikius pelyte ant zinutes..

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų