„iOS 10“ ir „macOS Sierra“ darbalaukio paveikslėliai

Temos: iOS, macOS

„Apple“ pristatė ir registruotiems programuotojams išleido „iOS 10“ ir „macOS 10.12 Sierra“ operacinių sistemų versijas - bet jei norite per žingsnį priartėti prie tik rudenį pasirodysiančių OS - tai galite padaryti jau dabar savo „Mac“ kompiuterius ir „iOS“ įrenginius papuošdami naujais darbastalio paveikslėliais.

Naujų „Apple“ operacinių sistemų „iOS 10“ ir „macOS 10.12 Sierra“ beta versijos dar labai nestabilios. „iOS“ įrenginiai veikia gerokai lėčiau, prastai laiko akumuliatorius, aplikacijos „sminga“ labai dažnai, tačiau tai normalu ankstyvosioms „beta“ versijoms.

Naujose „Apple“ operacinėse sistemose ir nauji, vedantieji darbalaukio paveikslėliai. „iOS 10“ – didelė vandenyno banga, o „macOS Sierra“ operacinėje sistemoje „Apple“ tęsia kalnų ir JAV regioninių parkų temą.

Jei kartais nežinote kas ta „Sierra“, tai „Sierra Madre Mountains“ yra šiaurinėje Santa Barbara apskrityje prasidedantis kalnų masyvas ir besidriekiantis iki pat Ventura apskrities Pietų Kalifornijoje (vakarinėje JAV dalyje).

Norintys atsisiųsti ir savo „Mac“ (o gal ne tik „Mac“) kompiuterių darbalaukius papuošti nauju „macOS Sierra“ darbalaukio paveikslėliu - tai padaryti gali paspaudę ant jo mažesnės versijos esančios žemiau. Originali (atsisiunčiamo) paveikslėlio versija yra 5120x3200.

„macOS Sierra“ darbalaukio paveikslėlis

Iš „iOS“ ištraukti darbastalio paveikslėlius nėra labai paprasta užduotis, tačiau geri žmonės iš Reddit jau pasiūlė sprendimą.

Paspaudę ant žemiau esančio paveikslėlio - atsisiųsite 2048x2048, „iPad“ tinkantį darbalaukio paveikslėlį.

„iOS 10“ darbalaukio paveikslėlis „iPad“

Jei aukščiau esanti „iPad“ paveikslėlio versija nelabai gražiai „nugula“ Jūsų „iPhone“ - pabandykite žemiau esančią, 680x1208 dydžio šio paveikslėlio versiją.

„iOS 10“ darbalaukio paveikslėlis „iPhone“
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. "You are blocked from downloading this file!". Kazkaip neina atsisiusti :/

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų