„Opera“ išleido naują, nemokamą VPN aplikaciją skirtą „iOS“

Po praeitą mėnesį paskelbto į naršyklę įdiegti VPN kliento, „Opera“ išleido nemokamą ir neribotą VPN aplikaciją skirtą „iOS“ įrenginiams.

„Opera VPN“ pavadina aplikacija yra sukurta vartotojų privatumui saugoti. Ji panaikina reklamų sausainius-seklius ir yra skirta labiau tiems, kam reikalinga nevaržoma prieiga prie interneto esant kai kurių interneto resursų pasiekiamumą blokuojančiuose tinkluose, pavyzdžiui įmonių ar švietimo įstaigų.

Atidarius aplikaciją „iOS“ įrenginyje bus sustabdytos, jus sekančių ir tikslinę reklamą, remiantis jūsų apsilankymų interneto svetainėse surinktų duomenų pagrindu, siūlančių reklamuotojų paslaugos. Aplikacija taip pat užšifruoja vietinę komunikaciją su internetu taip užtikrindama aukštesnį privatumo lygį. Ši aplikacijos savybė taip pat gali būti naudinga tada kai naudojamasi nesaugia vieša interneto prieiga.

Ši paslauga tapo galima po to kai „Opera“ pernai metais įsigijo „SurfEasy“, nes būtent šis JAV įsikūrusios kompanijos varikliukas dabar yra naudojamas kompanijos naršyklės pagrindu veikiančiame VPN, kuris vis dar testuojamas. Laiką šiam produktui „Opera“ pasirinko labai gerą, nes būtent dabar, kai vyriausybės aktyviai domisi žmonių veikla internete, daugelis žmonių susirūpino savo privatumo saugojimu.

Papildomai, daug interneto vartotojų nenori, kad jų prieigą prie interneto šaltinių kontroliuotų kiti, pavyzdžiui kompanijų IT departamentas, kai prie interneto šaltinių jie jungiasi iš savo asmeninių įrenginių.

Daugelio kompanijų darbuotojai ar studentai pastebi, kad tokios socialinių tinklų aplikacijos kaip „Snapchat“, „Instagram“ ar „Facebook“ yra blokuojamos kai naršoma prisijungus prie darbovietės ar „alma mater“ bevielių tinklų. Tas pats liečia ir srautinio video svetaines tokias kaip „YouTube“ ar „Vimeo“ – jos taip pat labai dažnai patenka į įmonių ar švietimo įstaigų IT administratorių blokuojamų aplikacijų/pasaugų sąrašus. Ši aplikacija gali padėti išspręsti šią problemą „iOS“ įrenginių vartotojams.

„Surfeasy“ „Opera VPN“ aplikacijos diviziono prezidentas Chris Houston sakė: „Nauja “Opera VPN” aplikacija leis žmonėms sulaužyti užtvaras skiriančias juos nuo web’o ir džiaugtis internetu taip, kaip tai ir turėtų būti.“

Paleidus „Opera VPN“ aplikaciją galėsite rinktis vieną iš penkių virtualių vietų: JAV, Kanados, Vokietijos, Singapūro ir Olandijos arba „Opera VPN“ vietą gali parinkti automatiškai. Aplikacijos vartotojo sąsaja veikia anglų, arabų, prancūzų, vokiečių, indoneziečių, japonų, portugalų, rusų ir ispanų kalbomis.

„Opera VPN“ sudarys puikią konkurenciją dabar, jau kuris laikas „iOS“ platformai sukurtoms VPN paslaugoms. Reikia paminėti, kad daugelis „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“ sukurtų VPN aplikacijų pačios seka vartotojus ir renka analitinius duomenis, kuriuos vėliau perduoda kompanijos, kurios turi iš to naudos. Daug VPN aplikacijų yra mokamos ir tai suteikia daugiau patrauklumo nemokamai platinamai „Opera VPN“.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Ar ji neskirta Lietuvos rinkai ar jau jos nebėra App Store?

  2. Na va cia tikrai kazkas idomaus :)

  3. Tik idomu kaip bus mobilaus rysio saskaitomis, nes vpn naudoja ir per lte matosi. Kad jungiantis per automatine sali neprikapsetu pinegeliu :D

  4. Good. Ipsec

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų