„Apple“ išleido pataisytą „iOS 9.2.1“ versiją skirtą nukentėjusiems nuo „error 53“

Šio mėnesio pradžioje po internetą pasklido nuo „error 53“ nukentėjusių „iPhone“ vartotojų ašaros, kurie savo telefonų „Home“ mygtukus remontavo „Apple“ neautorizuotuose servisuose. Panašu, kad jų raudas „Apple“ išgirdo.

„Apple“ išleido modifikuotą „iOS 9.2.1“ (13D20) versiją skirtą „iPhone“ įrenginiams su „Touch ID“. Šis atnaujinimas turėtų išspręsti „error 53“ problemą tiems kas savo „iPhone“ „Home“ mygtuką keitę „Apple“ neautorizuotame serviso centre ir vėliau atnaujinę operacinę sistemą nebegalėjo naudotis įrenginiu.

Turėkite omenyje, kad šis atnaujinimas neturi naujų funkcijų ar galimybių ir vienintelė jo paskirtis yra išspręsti į „error 53“ spąstus patekusių „iPhone“ vartotojų bėdą todėl jei nesate „error 53“ įkaitai – strimgalviais pulti naujinti savo įrenginių nėra reikalo. Šio „iOS 9.2.1“ atnaujinimo numeris 13D20, anksčiau išleisto „iOS 9.2.1“ atnaujinimo numeris 13D15.

iOS 9.2.1“ (13D20) atnaujinimas yra skirtas tik „iPhone“ su „Touch ID“ jutikliais ir šį atnaujinimą galima įdiegti tik „iTunes“ pagalba – pajungus „iPhone“ USB laidu prie kompiuterio net jei „iPhone“ ir negyvas po „error 53“. Jei esate vieni nukentėjusių nuo „error 53“ – žemiau yra nuorodos į „Apple“ serveriuose esančius „iOS 9.2.1“ (13D20) IPSW failus skirtus atstatyti įrenginiams:

Turėkite omenyje, kad šis atnaujinimas neįgalins „Touch ID“. „iOS“ įrenginiuose su „Touch ID“ pirštų atspaudai yra saugomi specialioje saugioje aplinkoje ir apsaugoti specialiu, unikaliu „ID“ (raktu) prieigos prie kurio neturi nei „Apple“, nei nei likusi telefono dalis. Leidimas naudotis įrenginiu, kuriame įdiegtas trečių šalių „Touch ID“ jutiklis, nepatikrinus jo legatyvumo ir neperkalibravus „Apple“ servisuose – keltų rimtą grėsmę įrenginyje esančių vartotojų duomenų saugumui.
„Apple“ turi visas teises atjungti „Touch ID“ funkcionalumą, tiesa ji nebuvo tiesi anksčiau atjungdama visą „iPhone“.

Jei norite susigrąžinti „Touch ID“ funkcionalumą – turite kreiptis į „Apple“ autorizuotą servisą, kur Jums pakeis „Home“ mygtuką. Įdiegus šį atnaujinimą, jei pinigai svarbiau už galimybę „iPhone“ atrakinti pirštų atspaudų pagalba - galite keisti „Home“ mygtukus kur papuolė – „iPhone“ neturėtų vėl pavirsti plytgaliu.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. "Šio mėnesio pradžioje po internetą pasklido nuo „error 53“ nukentėjusių „iPhone“ vartotojų ašaros, kurie savo telefonų „Home“ mygtukus remontavo Apple neautorizuotuose servisuose. Panašu, kad jų raudas „Apple“ išgirdo."

    Čia ne iš gailesčio Apple tai padarė, o suprato, kad pralaimės visas iškeltas bylas teismuose ir tokia "apsauga" ar kaip čia pavadinus, kainuos brangiau nei leidimas taisytis neautorizuotame servise. Pats niekad netaisiau ir netaisyčiau neautorizuotame servise, bet šiuo žingsniu Apple norėjo monopolizuoti įrenginių techninį pogarantinį aptarnavimą. Ir aš nesuprantu, kodėl pirkėjas sumokėjęs pinigus negali su savo įrenginiu elgtis kaip jam patogiau, pigiau ir pnš.

    • Taip, „Apple“ buvo neteisi vietoje to, kad atjungtų nelegatyvius „Home“ mygtukus su „Touch ID“ – atjungdama visą „iPhone“. „Apple“ pati tai pripažino ir dabar, panašu, klaidą ištaisė. Šis atnaujinimas turėtų iš atgaivinti „error 53“ numarintus „iPhone“, tiesa, norint, kad „Touch ID“ veiktų kaip „Touch ID“ į „Apple“ servisą vis tik kreiptis teks.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų