Apple išleido atnaujinimą skirtą 3-os kartos „Apple TV“

Nors gali pasirodyti, kad išleidusi 4-tos kartos „Apple TV“ „Apple“ apleido senesnių televizijos įrenginių savininkus, tačiau tai ne tiesa.

Išleidusi 4-tos kartos „Apple TV“ įrenginius, „Apple“ nepamiršo ir senesnių „Apple TV“ vartotojų ir išleido trečios kartos „Apple TV“ skirtą nedidelį atnaujinimą. Įdiegus atnaujinimą versijos numeris išlieka toks pats – „iOS 8.4.1“, tačiau pasikeičia atnaujinimo versija. Greičiausiai tai reiškia, kad kokių nors vizualių pasikeitimų ar patobulinimų tikėtis nereikėtų ir ištaisytos tik programinės klaidos, o gal tiesiog atnaujinimas suteikia galimybę įdiegti kokias nors papildomas paslaugas, kurias kompanija planuojama pristatyti daugiau ar mažiau tolimoje ateityje.

Atnaujinimą 3-os kartos „Apple TV“ savininkai įdiegti gali tradiciniu būdu: „Apple TV“ meniu pasirinkę: GeneralSoftware Updates.

Jei atnaujinote savo trečios kartos „Apple TV“ ir pastebėjote ką nors naujo – pasidalinkite savo pastebėjimais komentaruose.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. su atnaujinimu pataisė two-factor authentication“ (dviejų veiksnių autentikaciją).anksčiau negalėjau prisijungt prie icloud iš apple tv. dabar ant apple tv duoda suvesti kodą,kurį atsiunčia į telefoną.. :)

  2. Autentifikeišino nebandžiau, bet jūtūbas pasileidžia greičiau ir veikia sklandžiau :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų