Naujų Apple TV ekrano užsklandos

Tema: Apple TV

Nors naujieji Apple TV prekyboje dar nepasirodė - jau yra galimybė pažiūrėti kelias, šiame įrenginyje panaudotas, ekrano užsklandas.

Naujame Apple TV bus keli skirtingų ekrano užsklandų rinkiniai, kuriuose rodomas vaizdas atitiks įrenginio buvimo paros laiką. Dabar žinoma, kad naujojo Apple TV ekrano užsklandose bus vaizdai iš Havajų, Londono, Kinijos, Niujorko ir San Francisko, tačiau tikėtina, kad kai naujas Apple TV pasirodys pardavime - jį įsigiję galės rinktis iš platesnio ekrano užsklandų sąrašo.

Be naujų užsklandų ketvirtos kartos Apple TV veiks Siri, App Store trečių šalių programuotojų sukurtoms aplikacijoms ir žaidimams, universali paieška ir t.t.

Dėmesio naudojantiems mobilius duomenis - bendras visų žemiau esančių Apple TV ekrano užsklandų video dydis 4,84GB - jei naudojamas mobilių duomenų planas „ne guminis“ - peržiūrėkite video prisijungę prie Wi-Fi.

Havajai

dieną

 

vakare/naktį

Londonas

dieną

 

vakare/naktį

Niujorkas

dieną

 

vakare/naktį

San Franciskas

dieną

 

vakare/naktį

Kinija

dieną

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. Sveiki Mac gerbėjai, 2013 susidomėjau AppleTV ir jo galimybėmis, daug ką patinka, bet man trūksta jame norimu mat TV kanalu, pvz. NTV+ paketo, paieškojau , panaršiau ir radau http://www.appletv.lt resursą....
    Labai patiko , nes paprasta, patogu ir galiu naudoti IPTV visur ! net jai važioju į kita valstybe poilsiauti.
    Daug kanalu , yra HD , pats servisas dar naujas , bet stengęsi.....

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų