Apple išleido iTunes 12.2 versiją skirtą OS X Yosemite vartotojams

Apple išleido iTunes 12.2 versiją palaikančią Apple Music paslaugą.

Tik atnaujinę OS X Yosemite į 10.10.4 versiją, daugelis tikėjosi iš karto turėti galimybę klausytis Apple Music savo Mac kompiuteriuose. Tačiau norint klausytis Apple Music reikalinga iTunes 12.2 versiją, kurią Apple išleido atskirai nuo OS X Yosemite atnaujinimo.

iTunes atnaujinimas 12.2 skirtas OS X Yosemite vartotojams leis klausytis muzikos naudojantis naujai, antradienį debiutavusia, Apple Music paslauga.

Be naujos iTunes piktogramos, iTunes 12.2 esančioje muzikai skirtoje sekcijoje atsirado keli nauji skirsniai: „For You“, kuriame rasite specialiai Jums rekomenduojamą muziką parenkamą pagal tai kokią muziką klausotės dažniausiai ir skirsnis „New“, kuriame rodomi nauja ir populiari muzika.

Naujoje iTunes versijoje taip pat atsirado „Connect“ skirsnis - tai Apple sukurtas soc. tinklas, kuriame galite sekti Jums patinkančius atlikėjus, matyti jų būsenos (statuso) pasikeitimus, atlikėjo nuotraukas, video ir t.t.

OS X Yosemite vartotojai atnaujinti savo iTunes versiją gali per App Store atnaujinimų (Updates) skirsnį.

Apple išleis naują iTunes versiją ir Windows vartotojams.

iTunes 12.2 atnaujinimas App Store
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų