Šešių skaičių įrenginio atrakinimo kodas iOS 9

Tema: iOS

Apple ir toliau daug dėmesio skiria vartotojų duomenų ir įrenginių saugumui ir iOS 9 įdiegė galimybes ir patiems vartotojams stipriau apsaugoti savo įrenginiuose esančią informaciją nuo pašalinių akių.

iOS 8 Apple sustiprino duomenų šifravimo mechanizmus, o iOS 9, kaip numatytą įrenginio atrakinimo parinktį Apple planuoja, vietoje iOS 8 ir ankstesnėse iOS versijose naudoto 4-ų, pradėti naudoti 6 skaitmenų apsaugos kodą. 6 skaitmenų įrenginio atrakinimo kodas stipriai padidins galimų skaitmenų variantų skaičių - nuo 10 000, kai naudojamas 4 skaitmenų kodas iki 1 milijono - kai naudojamas 6 skaitmenų kodas.

Konfigūruojant naują įrenginį, kaip numatyta įrenginio atrakinimo apsaugos parinktis iOS 9 yra 6 skaičių kodas. Jei atnaujinate savo iPhone ar iPadiOS 8 - kodas išliks 4 skaičių, tačiau jei norėsite jį pakeisti - Apple siūlys šešiaskaitmeninį. Tiesa, jei norite galėsite likti ir prie 4 skaitmenų spustelėję ant „Passcode Options“ ir parinkčių meniu pasirinkę „4-Digit Numeric Code“. Galimybė naudoti ne tik skaičius, bet ir raides ar simbolius iOS 9 išliks.

iOS 9 - 6-ų skaičių apsaugos kodas

Vargu ar šios apsaugos priemonės pradžiugins teisėsaugos pareigūnus, kuriems iPhone ir iPad apsauga jau ir taip yra lyg akmuo po kaklu.

Žymos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų