Pixelmator aplikaciją skirtą Mac dabar galima įsigyti 50% pigiau

Pixelmator

Lietuvaičių sukurta, visame pasaulyje gerai žinoma ir populiari aplikacija Pixelmator skirta Mac kompiuteriams dabar 50% pigesnė.

Jei dar nesate įsigiję Pixelmator aplikacijos, dabar yra puiki proga tai padaryti nes ji kainuoja pusę to kiek kainavo anksčiau: dabar Pixelmator kainuoja 14,99 €. Įprastai aplikacija parduodama už 29,99 €, o anksčiau ji kainavo dvigubai daugiau už įprastą kainą.

Pixelmator yra puiki alternatyva Adobe Photoshop aplikacijai jau nekalbant apie labai patrauklią Pixelmator kainą už tokį galingą paveiksliukų redagavimo įrankį.

Pixelmator turi ir iPad skirtą aplikacijos versiją. Naudojant OS X skirtą Pixelmator ir iPad skirtą Pixelmator (9,99 €) galima išnaudoti ir naujų Apple operacinių sistemų iCloud Drive ir Handoff funkcijas.

Pirk prekę lietuvišką!
Grafinių vaizdų apdorojimo aplikacija Pixelmator
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 19 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Nusipirkau :)

  2. Ir kaip ispudziai ? Ar verta toki tureti ipad ?

  3. Aš seniai turiu Pixelmator, net nežinau kodėl pirkau, tikriausiai tam, kad paremti :)
    Taip ir nė karto nepanaudojau, tik vieną kartą atidariau, pasižiūrėjau ir uždariau.

  4. Keleta kartu ir as pamaigiau ir mapirsau, kaip paprastam vartotojui kuriam nesuprantami Photoshop darbo irankiai gera alternatyva, bet iki PS dar toli jai. Interfeisas tik smagiai padarytas

  5. Na viskas kaip ir aisku tada.

  6. Noriu pasiteiraut ps jus, kaip jus stebit ir kur matot atpigusiu ir laikinai nemokamu prigrameliu? Nu ta prasme, is kur jus zinot apie jas, kad atpigo, kokios atpigo ir t.t. ? Visalaik naudojuos jusu parasytu laisku apie programeles ir atsisiunciu, bet noreciau pamatyt kai buna visas, gal ką dar reikalingesnio pamatyciau, ačiū!

  7. Tai ne reklama, bet viena iš nuorodų būtų: appshopper.com/prices/

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų