Trumpa, Apple kovo 9 dienos renginio apžvalga

Neseniai baigėsi Apple renginys, kurio metu Kupertino kompanija pristatė porą naujų produktų

120 mln. žmonių apsilankė Apple Store parduotuvėse per paskutinį praeitų metų ketvirtį

Apple TV

Apple TV

Apple TV atsirado HBO kanalas. Jo prenumerata kainuos 19,99$/mėn nuo balandžio tiems kas turi Apple TV, iPhone ar iPad ir aišku tik JAV.

25 mln. Apple TV parduota. Norėdama, kad Apple TV taptų prieinamas didesniam vartotojų skaičiui Apple pažemino šio įrenginio kainą ir dabar Apple TV kainuos 79 €

iPhone

Jau parduotas 700 milijoninis iPhone ir iPhone yra geriausiai parduodamas telefonas pasaulyje.
iPhone pardavimai ir populiarumas rinkoje augo augo beveik dvigubai didesniu tempu nei kitų gamintojų išmaniųjų telefonų.

Apple Pay

Apple Pay pagalba atsiskaityti galima jau 700 000 vietų JAV.

Car Play

40 naujų automobilių modelių iki metų galo bus gaminami su Car Play. Visi pagrindiniai automobilių gamintojai patvirtino, kad savo automobiliuose diegs Apple Car Play.

Research Kit

Apple šį framework’ą padarė „open source“, kad kiekvienas norintis galėtų prisidėti prie technologijų skirtų sveikatos priežiūrai ir apsaugai vystymui.

Mac

Apple MacBook 12"

Naujas 12" MacBook bus leidžiamas pilkos, tamsiai pilkos ir auksinės spalvų.

Naujoviška klaviatūra, kurioje panaudota Apple drugelio tipo mechanizmas leidžiantis klaviatūrai veikti tiksliau užimant mažiau vietos.

Trackpade dabar naudojama „Force click“ technologija ir eilė OS X Yosemite aplikacijų jau turi įdiegtas specialias funkcijas šiam stipriam paspaudimui. Naujas trackpad’as turės specialius varikliukus leidžiančius jausti vibravimą kai to reikia.

Šis MacBook modelis nebeturi aušinimo ventiliatorių ir tai reiškia, kad neskleis jokio triukšmo. Jo motininė plokštė 67% mažesnė už prieš tai buvusią ir tai Apple inžinieriams leido likusią MacBook vietą išnaudoti naudingai užpildant naujoviškomis baterijomis.

Šiame MacBook kompiuteryje, be ausinių lizdo yra tik USB-C tipo jungtis leidžianti pajungti USB, DisplayPort, HDMI ir VGA. Ši jungtis yra dvipusė (nesvarbu kuria puse kišti).

Naujojo MacBook „storis“ 13,1 mm (MacBook Air storis 17,3 mm - storiausioje vietoje)

Eilėje šalių, naujais MacBook kompiuteriais Apple pradės prekybą nuo balandžio 10.

Mac atnaujinimai

MacBook Air gavo greitesnius procesorius bei Thunderbolt 2
13″ MacBook Pro gavo naujovišką trackpadą, ilgesnį tarnavimo laiką. Tiek atnaujintais MacBook Air, tiek MacBook Pro Apple pradeda prekiauti šiandien.

 Watch

Apple Watch

38mm 549–1049 USD
42mm 599 - 1099 USD

Apple Watch Sport

38mm kaina nuo 349$
42mm kaina nuo 399$

 Watch Edition

 Apple Watch

Šio modelio kaina prasidės nuo 10 000 USD ir jų bus leidžiamas ribotas kiekis, o įsigyti juos bus galima ne kiekvienoje Apple Store parduotuvėse.
Išankstinius užsakymus Apple Watch Edition Apple pradės priiminėti nuo balandžio 10 dienos. Kitus modelius pasirinktose šalyse bus galima įsigyti pradedant nuo balandžio 24.

Atnaujintame Apple Watch puslapyje galite pasižvalgyti po 38 Watch aplikacijas, kurias galėsite į savo Apple laikrodžius įdiegti jau pačią pirmą dieną juos įsigiję.

Apple Watch filmukai

The Watch Reimagined

Gold

Stainless Steel

Aluminum

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Kuo toliau,tuo labiau nuobodėja jų konferencijos...ir tie sales šūkčiojimai kas antrame žodyje jau net šlykštūs darosi...
  Dėl apple watch...na išvaizda neblogai atrodo,bet toks įrenginys mano nuomone visiškai nebūtinas,o jeigu pirkt dėl įvaizdžio,tai už tokią kainą ohoho kokį tradicinį laikrodį galima nusipirkt.
  Tikiuosi su macbook pro nepasuks tuo vienos jungties keliu,kurį pristatė vakar.

 2. Manau tokio dydzio dydzio korporacija zino kas yra butina kas ne.. :)

 3. Man tas Macbook tai visai sexy, tik kažkiek glumina tas vienas, viskas viename, portas. Ar bus patogu juo naudotis? Bet visą kita atrodo visai įdomiai.
  Laikrodis - tai gražus žaisliukas. Nors kaip žaisliukas jis man patinka, visgi ar pirkti verta gyvenent čia Lietuvoje, kur neveiks joks applepay ir visi tie sveikatingumo navarotai, ir dar už tokią kainą? Nemanau :)
  Na o kas liečia appleTV tai fuck tą ameriką :) aš gal visai ir sutikčiau mokėti tuos, kad ir 20$ į mėn už gerą ir legalų turinį čia Lietuvoje.

  • Spėju, kad laikrodukas ras savo vartotoją. Manau sportišką gyvenseną praktikuojantiems ar nuo jos nukentėjusiems ir dabar turintiems dažnai sekti savo kūno „parodymus“ šis laikrodukas bus patogus priedas prie visokių įrenginių pritvirtintų prie rankų, kojų ar kabančių ant krūtinės.
   Nors galimybė kalbėtis su savo riešu, kaip ir tikimybės eilinį kartą sukulti iPhone traukiant jį iš kišenės sumažinimas gali būti smagūs kasdieniniai priedai - aš nematau savęs dėvint šio „dziegoriaus“.

   MacBook'as iš tiesų seksovas ir tie kam nepatinka iPad'as, nes jame nėra klaviatūros ar tie kieno poreikiai kiek didesni, nei leidžia iPad bei vaikučių kontingentas visai mielai panaudos šį vienąjungtį, bepropelerinį, kompiuterį, kurio motininė plokštė mažesnė už Raspberry Pi.

   Sutinku su Mariumi, kad kas link visokių TV kanalų. Lietuvoje filmų rinka tokia prasta, kad net girdėjau kažkada per radiją lyg ir bandant pateisinti piratavimą video turiniu. Filmai per TV rodomi seni, prie kai kurių daugiau nei 20 metų senumo net nesigėdindama parašyti premjera (nepamenu kuri LT televizija pernai rodė Terminatorių ir kamputyje su pasididžiavimu rašė „Premjera“.) Manau, kad daug kas sutiktų sumokėti tuos 20$/mo ir turėti galimybę žiūrėti filmus ir serialus tada kai jie pasirodo, o ne po kokių 8 ar 18 metų, kai juos sugebės įpirkti Lietuvos TV kanalai (žinoma tada nusipirks visi ir rodys „per visus galus“) Valinskienės vienu balsu įgarsinę ir vyrų, ir moterų, ir vaikų, ir šunų balsus taip, kad fone girdisi kažkodėl tai ne originalo, o rusiškas daugiabalsis dubliažas, o originalių garsų likę tik tose vietose kai niekas nekalba...

Parašykite komentarą

Į viršų