Apple atnaujino iTunes skirtą Windows

Apple išleido iTunes atnaujinimą 12.1.1 skirtą Windows kompiuterių vartotojams.

Sausio pabaigoje Apple išleido OS X skirtą iTunes 12.1 versiją, kurioje buvo eilė naujovių, tame tarpe ir OS X Notification Center įskiepis leidžiantis iš jo kontroliuoti iTunes grotuvą. Praėjus beveik trims savaitėms po OS X skirtos iTunes versijos pasirodymo, Apple išleido visiškai naują iTunes versiją 12.1.1 skirtą PC vartotojams.

Naujoje Windows skirtoje iTunes 12.1.1 versijoje ištaisytos audio klaidos, kurios galėjo retkarčiais pasirodyti Windows vartotojams klausantis muzikos per iTunes. Pataisytas iPhone ir iPad sinchronizavimas su Outlook. iTunes skirtos Windows atnaujinimo aprašyme Apple taip pat raško, kad stipriai patobulinta „compatibility with screen readers“.

Apple jau pradėjo naujos versijos distribuciją ir greitai ji turėtų būti prieinama visiems iTunes vartotojams vargstantiems su Windows.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Neidomu kas susije su Windows :)

  2. Kalbant apie windows, tai nespjaunu ir as. Nors turiu iphone ir ipad kaip sake auksciau. Windows neisnyks. O tiems kas keikia windows letumu, tereikia 50 EU uz SSD harda pagaileti. Ir nustebsite kaip greitai veiks jusu PC. Nes hardas yra pati leciausia PC dalis.

    Na zinoma mes nekalbame apie visus windows saugumus ir t.t... Tiesiog kai kam windows bus nepakeiciami dar ilgai, kalbu apie istaigas ir programas kurios dirba tik ant windows.

Parašykite komentarą

Į viršų