Ryšio sutrikimai Mac Arena svetainėje

Tema: Internetas

Mac Arena skaitytojai, bandę savo naršyklėse atidaryti Mac Arena svetainę tarp 19 val ir 23:20 pastebėjo, kad svetainė buvo nepasiekiama.

Šiandien Mac Arena svetainė tarp 19:00 ir 23:20 nebuvo pasiekiama dėl į DDoS tipo atakos nukreiptos prieš vieną iš dviejuose serveriai.lt aptarnaujamų potinklių esančių serverių. Kiekviename šių potinklių yra po 4094 IP adresus (tinklo kaukė /20). Viename iš šių potinklių įsikūrusi ir Mac Arena svetainė.

Atsiprašau skaitytojų už nepatogumus patirtus šių 4 valandų bėgyje.

Gyvename elektronikos amžiuje ir Internetas yra kaip savarankiška valstybė turinti ne tik savo gyventojus, policiją kariuomenę ir įstatymus, bet ir tų įstatymų pažeidėjus - „hakerius“, kurie pasinaudodami silpnąja grandimi (virusais apsikrėstais vartotojų kompiuteriais) organizuoja įvairiausias piktybines akcijas, tame tarpe DDoS atakas prieš kibernetinės erdvės varikliukus - interneto serverius.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kažkaip dažnokai tuos Serveriai.lt serveriukus DDoSina jau. Draugai irgi laiko ten savo puslapius, tai irgi turejo problemu su taip vadinamais DDoS atakomis. Ir iki šiol jie turi tas problemas, puslapiu nepasiekiamumas ir t.t. Puse mano pažystamu, pakeite hosta ir perejo i kita Hostingo paslaugu tiekeja, na i ka jus galite pagalvoti. Per visa savo laikotarpi jie nei vienos DDoS atakos neturejo, kažkaip ritasi tie Serveriai.lt jau. Ankščiau ir aš turejau savo puslapi, buvau susukes web projektu versliuka, po to atsibodo ir viska uzdariau, tai irgi pas juos tas DDoSas buvo, puslapis neveike, o kažkaip kažka keisti jie nenorejo. Bet pereje draugai džiaugiasi, kad jau pamiršo tas DDoS atakas, nes tas naujas tiekejas turi idiegta apsauga nuo DDoS ataku, ir nebrangiai galima patalpinti puslapius. Tad tie Serveriai.lt iki šiol nesusitvarko su DDos atakomis, mane kai naudojausi ju paslaugomis DDoSino vos ne kiekviena savaite :D vos nervai atlaike, dabar gerai neturiu jokio puslapio, jokiu nervu, ir miegu sau tyliai. Sekmes dedei Ramūnui su Macarena. :)

  2. Tai tikrai ne paslaptis Ramūnai, kur mano draugai ir pažystami persikele norint sklandžiai naudotis hostingo paslaugomis. Na, nežinau kaip kam, bet aš kaip ir mano draugai bei pažystami rinkčiausi vietoj serveriai.lt hosty.lt hostingo paslaugu tiekejo paslaugas. Neblogas analogas serveriai.lt hostui, čia aišku kiekvienam pagal skoni ir pasirinkima savo rinktis, bet manau hosty.lt hostingas tikrai vertas demesio. Gana priimtinos kainos, kokybe, ir manau geresnis aptarnavimas nei serveriai.lt, be to mano draugai ji ne giria, o jie yra paprastai jo patenkinti, ir neturi jokiu nusiskundimu, sako sukasi puikiai, migruoti galima easy as 123. Nežinau Ramūnai, gal jau esate girdeje apie ji, na nesvarbu, manau vertas jis vistiek demesio, juk karts nuo karto reikia ir kitus variantus išbandyti. Aišku jei, ir nuspresite pereiti, pirma geriau palaukite dabartinio hosto paslaugu galiojimo pabaigos, kad nebutu veltui pinigeliai išmesti i bala. Sekmes renkantis nauja hostingo paslaugu tiekeja! Macarena puslapiui reikalingas pats geriausias hostingas. ;)

  3. Is man ir daugeliui zinomu hostu yra http://www.vhost.lt

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų