Šiandien prasideda mėnesį truksiantis iTunes Festival'is [PAPILDYTA]

Temos: iTunes, Muzika

Rugsėjo 1 dieną Apple pradeda, jau drąsiai galima sakyti tradicinį, savo mėnesį truksiantį muzikos mėgėjams (o kas jos nemėgsta) skirtą iTunes festivalį.

Pirmą kartą „iTunes FestivalApple surengė 2007 metais, Londono Camden Town rajone įsikūrusiame The Roundhouse menų centre ir vėliau šią muzikos mylėtojams skirtą šventę iPhone, iPad, iPod ir Mac kompiuterių gamintoja rengia kasmet. Anksčiau festivaliai prasidėdavo liepos 1 dieną, tačiau nuo 2012 metų Apple savo iTunes festivalių Londone pradžią skelbia rugsėjo pirmą.

iTunes Festival“ tęsiasi 30 dienų, jo metu įvyksta viena šou per dieną, kurio metu pasirodo kartais vienas, o kartais keli atlikėjai. Neretai viena diena būna skiriama kokiam nors vienam muzikos žanrui, tačiau viso festivalio metu pasirodo pačių įvairiausių muzikos stilių atstovai.

Negalėčiau vienareikšmiškai teigti, kad Apple įsisuko į festivalių verslą, nors festivalis ir padeda Apple kalti pinigus, tačiau tai daro ne tiesiogiai. Apple nepardavinėja bilietų į „iTunes Festival’į“, tačiau naudoja galingą reklaminį įrankį dalindama galimybę apsilankyti gyvo garso koncertuose įvairiuose konkursuose ar per savo media partnerius. Jungtinėje Karalystėje gyvenantys muzikos mylėtojai gali laimėti galimybę festivalyje apsilankyti iTunes bei „Global Radio“ ir London’o „Evening Standard“.

Apple TV savininkai šiais metais galės festivalį stebėti per specialų Apple kanalą „Showtime Anytime“.

Nors visi iTunes festivaliai buvo rengiami Londone, šiais metais Apple pirmą kartą surengė mažesnį iTunes festivalį ir JAV. Nuo iTunes festivalių pradžios juose pasirodė daugiau nei 400 atlikėjų, o nesuskaičiuojami milijonai muzikos mylėtojų visame pasaulyje juos stebėjo.

Nors festivalis jau prasideda, tačiau Apple atlikėjų lentelėje vis dar laisvos dvi vietos: rugsėjo 19 ir baigiamojo koncerto data rugsėjo 30. Festivalį atidarys Kanados DJ ir prodiuseris Joel Zimmerman daugiau žinomas savo sceniniu slapyvardžiu „deadmau5“. Vieno šou, kurio metu pasirodo keli atlikėjai dalyvauja vienas pagrindinis - žinmomas atlikėjas ir vienas ar daugiau pradedančių muzikantų.

Žemiau šiais metais pasirodysiančių atlikėjų sąrašas:

Visiems gerų vakarų ir naktų su muzika!
Tie, kas negalės pažiūrėti tiesioginės kokio nors koncerto transliacijos, reikia tikėtis, galės tai padaryti vėliau per Apple TV ar iTunes festival aplikaciją.

Nuoroda į iTunes Festival 2014 puslapį iTunes aplikacijoje.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Pas mane ant Apple TV 2 nėra Howtime Anytime, matyt nepamatysiu festivalio. Gal reikia, kad būtų naujausia Apple TV versija. Ar kas nors matot Showtime ar iTunes festival ant lietuviško accounto?

  2. Nuspendžiau vien dėl Festival nenaujinti jailbrakinto Apple TV. Nes be Festivalio ant Apple TV nelabai ką daugiau ką rodo ant LT žemės. Festivalį per iPad pasižiūrėsiu.

Parašykite komentarą

Į viršų