Jei nerandate kaip iOS 8 įjungti „Personal Hotspot“

Kai kurie iPhone vartotojai atnaujinę savo telefonų operacinę sistemą į iOS 8 pasigedo „Personal Hotspot“ nustatymų.

Nesu „Personal Hotspot“ vartotojas ir šia paslauga teko pasinaudoti gal tik porą kartų per ilgus mobilaus telefono naudojimo metus ir tai tik tam, kad kiti galėtų prisijungti prie interneto per mano telefoną, todėl nežinau visų galimų jos niuansų.

Kai kurie vartotojai, savo iPhone telefonuose įdiegę iOS 8 pasigedo „Personal Hotspot“ nustatymų. Nesu tikras, kad mano žemiau aprašomas būdas yra tas, kurį numatė Apple, bet jis veikia.

iOS 8 „Personal Hotspot“
 1. iPhone atidarykite Settings aplikaciją ir pasirinkite Cellular > Cellular Data Network
 2. „Personal Hotspot“ skirsnyje užpildykite APN, Username ir Password laukus įvesdami bet kokią informaciją.

  Mano pastebėjimuose iOS 8 ši informacija reikalinga tik funkcijos aktyvavimui. Jei nenurodysite APN po kurio laiko, išjungus „Personal Hotspot“ ši funkcija vėl dings iš pirmojo nustatymų lango. Jei turite kažkokius konkrečius APN, Username ir Password nustatymus - įveskite juos - aš savo bandymuose nepastebėjau, kad „Personal Hotspot“ kaip nors apskritai reaguotų į tuos nustatymus išskyrus tai, kad juos įvedus aktyvuojama ši funkcija. Gali būti, kad šie nustatymai turi reikšmės tada, kai norint aktyvuoti „Personal Hotspot“ reikią, kad šią funkciją jūsų planui aktyvuotų operatorius.

 3. Grįžkite per vieną žingsnį atgal. „Personal Hotspot“ funkcija turėtų jau būti atsiradusi, jei ne luktelėkite porą akimirkų.

Atlikę aukščiau nurodytus veiksmus, „Personal Hotspot“ turėtumėte matyti ir pagrindiniame Settings aplikacijos lange.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 12 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Blemba, naudojau PHS kelis kartus, kai reikėjo dirbti su dokais, o aplink buvo tik mobilus internetas. Pastebėjau prieš kelias dienas, kad nėra to PHS, bet ilgiau neieškojau, galvojau, rasiu, kai tikrai prireiks. Dabar po tavo straipsnio nueinu ten, kur sakei, ir suvedu bet ką, kaip ir patarei. Meniu punktas neatsirado. Bet įėjus į Celular grupę atsirado pozicija Set Up Personal Hotspot. Deja, paspaudus ant nuorodos gaunu pranešimą, kad norėdamas PHS naudoti, sukontaktuočiau su savo Carrier. Pabandysiu, bet Carrier tikriausiai pagūžčios pečiais...

 2. Gal neaiškiai parašiau :) Neatsirado tas punktas Set Up Personal Hotspot, kai parašiau po 1 simbolį, t.y. bet ką. Po to jau kiekviename laukelyje surašiau normalius žodžius - po 6-10 simbolių. Reset settings galvojau daryti, bet iphone perspėjo, kad resetins visus Network-related settings. Šiaip pabandžiau tik telefoną perkrauti, bet niekas nepasikeitė. Ir dabar dar tą patį parnešimą tebegaunu.

  • Keistoka... Nesinorėtų tikėti, kad Teledema tetheringą blokuoja...
   Įdomumo dėlei dabar pastvėriau kitą iPhone, kuriame niekada nebuvo PHS sukonfigūruotas. Jo lygiai taip pat pradžioje nebuvo, paskui suvedus APN ir t.t. atsirado ir linkas kreipimosi į operatorių ir virš jo „Personal Hotspot“. „Personal Hotspot“ taip pat atsirado ir pirmame Settimgs pls. Abu telefonai bitės tinkle, vienas 4S, kitas 5c.
   Nemanau, kad turi reikšmės, bet gal jei išjungtas reikėtų WiFi įjungti ragelyje...

   Ar dar kas nors bandė taip įjungti „Personal Hotspot“ ir jei taip ar pasisekė?

 3. Na, bent man padėjo kai suvedžiau settings - cellular - cellular data network - personal hotspot:
  APN - internet
  Username - gdata
  Password - gdata
  Tada tiesiog perkroviau i5 ir jam įsijungus vėl nuėjau į settings. Atsirado hotspot opcija ir viskas veikė. Pažįstami Rusijoj, Ukrainoj, Anglijoj padarė tą patį ir jiems taip pat viskas veikė.

 4. Na, manau, kad universalaus vaisto nėr :) Teledema patarė štai ką: eiti į settings –> cellular –> cellular data network ir suvesti banga į Personal HotSpot bei Celular Data skiltis (jokių vardų bei pass). Tada perkrauti i5S. Nuėjus į Settings–> Cellular PHS jau atsirado. Pažiūrėjau vidun - mano senieji nustatymai tebėra. Išėjus iš Settings ir vėl įėjus PHS jau pagr. meniu. Ir veikia! :)
  Nesuprantu, kam Apple reikėjo visa tą tvarką pakeisti...

  • Kodėl Apple taip padarė, greičiausiai, niekada ir nesužinosime, bet spėlioti - galime. Aš manau dėl patogumo, tiems kam šio funkcijos reikia (spėju ne daugiau nei 2% iPhone vartotojų) Apple ją iškėlė į priekį, bet pagal nutylėjimą jos nejungė, kad nesimakaluotų prieš akis 98% vartotojų, kuriems šios funkcijos niekada neprireiks.

 5. Na taip, žinoma, mėlyną dantį visada įjungia, o hotspoto jau nereikia... Kažkas su obuoliu darosi ne taip.

 6. Pas tele2 reikia ivesti internetas.tele2.lt o vardas ir slaptazodi palikti tuscia. Tada atsiranda.

 7. Aš irgi buvau susidures su šita problema. Sprendimas padėjo šitas:
  APN - internet
  Username - gdata
  Password - gdata

  Tinklas: Bitė.

  Ačiū, padėjo!

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų