Shazam išleido aplikaciją skirtą Mac OS X

Apple ir Shazam bendradarbiavimas atnešė naudos ir Mac kompiuterių vartotojams.

iOS 8 Apple asmeninis asistentas Siri „šnekėsis“ su Shazam serveriais ir leis be papildomų aplikacijų pagalbos nustatyti kas atlieka fone skambantį „gabalą“.

Antradienį išleista nauja Shazam aplikacija skirta Mac kompiuterių vartotojams klausysis aplinkos garsų ir atpažinusi muzikos kūrinį skambantį žiūrimame seriale ar “netoli“ kompiuterio apie atlikėją, albumą ir t.t. informuos Mac kompiuterio vartotoją informacinio lango pranešimo pagalba. Paspaudę ant tokio pranešimo vartotojai galės pasiklausyti trumpo kūrinio fragmento, pasidalinti nuoroda į tą kūrinį socialiniuose tinkluose bei daugiau sužinoti apie atlikėją ir jo kitus išleistus albumus. Aplikacija savo istorijoje išsaugos atpažintų kūrinių sąrašą, tad jei prisiminsite, kad kažkada klausėtės neblogo „gabalo“ galėsite jo „pasirausti“ Shazam aplikacijos skirtos Mac OS X istorijoje.

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad lyginant Shazam ir SoundHound aplikacijas skirtas iOS, Shazam muziką atpažįsta gerokai prasčiau, tačiau šios aplikacijos skirtos mobiliems įrenginiams vartotojo sąsaja daug patogesnė.

Nemokamą Shazam aplikaciją skirtą OS X atsisiųsti galite iš Mac App Store.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Nebloga programele.
    Is mano patirties Shazam man 98% suranda muzika, o SoundHound koki 85%.

  2. Matyt skirtingų muzikų ieškome. Man geriau randa SoundHoud, tiesa pasakius dabar net nelabai naudoju Shazam'o, nes kai jis kokį 10-15 kartų neatpažino, o SoundHoud'as atpažino - naudoju man geriau veikiančią. Reikia teisingumo dėlei pripažinti, kad yra gabalų, kurių neatpažįsta nei viena nei kita aplikacija. Dažniausiai taip būna jei neatpažino SoundHound, tai neatpažins ir Shazam, nepamenu kad būtų kitaip... Bet Shazamo vartotojo sąsaja protingesnė.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų