Dėl degančio iPhone buvo evakuoti lėktuvo keleiviai

Temos: iPhone, Saugumas

Dabar skrendant į JAV reikia pasirūpinti, kad telefonų baterija būtų įkrauta ir paprašius juos įjungti tai būtų įmanoma padaryti, nes priešingu atveju galima į lėktuvą ir nepatekti, tačiau šį savaitgalį Tel Avivo oro uoste įvykęs nutikimas gali priversti susirūpinti ir pilnai įkrautais telefonų akumuliatoriais.

Android Portal rašo, kad iš Tel Avivo į Prahą skristi pasiruošusiame lėktuve kilo panika, kai užsiliepsnojo vienos keleivės krepšyje esantis iPhone 5. Vos tik lėktuve pasklido dūmai ir suveikė dūmų detektoriai, lėktuvo įgula paprašė visus keleivius išlipti iš lėktuvo.

Pradžioje buvo sudėtinga nustatyti dūmų šaltinį iki lėktuvu keliavusi Yardin Levi patikrino savo tašę. Gerai, kad lėktuvas dar nebuvo pakilęs. Radus dūmų priežastį ir įsitikinus, kad pavojus negresia, keleiviams buvo leista grįžti į lėktuvą. Merginai teko savo sudegusį iPhone palikti už lėktuvo ribų.

Niekas iš lėktuvo keleivių nenukentėjo.

Tai nėra pirmasis atvejis, kai užsidegę mobilūs telefonai sukelia problemų ir ši yra palyginus nedidelė. Anksčiau šiais metais 13-metė gavo pirmo ir antro laipsnio nudegimus, kai jos iPhone užsiliepsnojo jos kelnių kišenėje. Praeitą mėnesį kita 13-metė Teksaso gyventoja rado sudegusį ir išsilydžiusį savo Samsung Galaxy S4 po pagalve po to, kai jį ten padėjo pajungus krautis.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. Teroristai telefonai

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų