OS X Yosemite piktogramų palyginimas

Temos: Dizainas, macOS

Apple naujojoje OS X 10.10 Yosemite nutarė iš peties padirbėti keisdama savo Mac kompiuteriams skirtos operacinės sistemos išvaizdą.

OS X Yosemite įgavus naują ir įgavusi plačiai aptariamų aplikacijų elementų permatomumo efektą, naujus sistemos informacijai naudojamus šriftus bei švaresnį ir plokštesnį dizainą, be abejo sublizgės šį rudenį daugelio Mac vartotojų kompiuteriuose.

Kaip dalį naujos Apple operacinės sistemos naujovių apžvalgos, žemiau pateiksiu kelių OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) aplikacijų piktogramų palyginimus. Piktogramos yra proporcionalios jų originaliam dydžiui todėl nesunku bus pastebėti jų skirtumus.

OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) App Store aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Textedit aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Terminal aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) System Preferences aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Safari aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Reminders aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Preview aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Notes aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Mission Control aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Messages aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Mapsaplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Mail aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Launchpad aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) iBooks aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Game Center aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Facetime aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Dictionary aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Contacts aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Calendar aplikacijos piktogramų palyginimas. OS X Mavericks (kairėje) ir OS X Yosemite (dešinėje) Calculator aplikacijos piktogramų palyginimas.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 8 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Na grazu, grazu. Smagu bus isimesti nauja OS :)

 2. Man tai nepatiko, kad Spotlight nebeieško žodžių žodyne :( Tikėkimės, kad finall versijoje bus. Beje, pvz. permatomumą palaiko Skype, todėl pasidaro gražesnis (bent jau mano akyse). Kitkas iš minusų tiems, kas nusprendė pabandyti: neveikia iMovies (reikia per aplinkui paleisti); USB diskai pradeda nebesimautinti ir tenka perkrauti kompą. Preview blogai rodo nuotraukas / visai nerodo dokumentų dažniausiai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų