Jaunuolis įsigijęs neoriginalų įkrovėją savo iPhone - savaitę praleido ligoninėje

Tema: Saugumas

Telefono įkrovimas yra pakankamai saugus veiksmas, tačiau kaip ir kas kartą darant ką nors susijusio su elektra reikia elgtis atsargiai, pvz. nelaikyti kištuko už geležinių dalių kurios kišamos į „rozetę“ kai jungiamas įrenginys.

Kartas nuo karto pasigirsta istorijų kai žmonės nukenčia ar net žūva, naudodami ne originalius įkrovėjus.

Nežiūrint to, kad internete pilna informacijos apie tai, kad neoriginalūs Apple laidai ar įkrovėjai veikia prastai ar jų funkcionalumas yra labai ribotas bei to, kad Apple įspėja vartotojus nenaudoti neoriginalių priedų - vis atsiranda piliečių, kurie norėdami sutaupyti, neretai sutaupo savo sveikatos, gyvybės ar turto kaina.

Tim Tyrrell ranka po neoriginalaus įkrovėjo sprogimo
Vaizdai:iš Fox 9 News video mežiagos

Taip nutiko ir Tim Tyrrell, kuris nutaręs neleisti Apple prašomų pinigų tam, ką galima įsigyti daug pigiau - eBay už 10 JAV$ įsigijo įkrovimo priedų komplektą, kuriame buvo du sieniniai ir automobilinis įkrovėjai.Deja, vienas iš sieninių įkrovėjų Tim bandant jį įkišti į sieninę rozetę sprogo apdegindamas jo ranką.

„Įrenginys pajuodo, o sprogimas įvyko toje vietoje kur yra įkrovėjo USB jungtis“, - sakė Tim Tyrrell. Fox 9 News Tim pasakojo, kad jis tiesiog norėjo sutaupyti pinigų pirkdamas įkrovėją eBay.

Deja, bet Tim atveju apdeginimu viskas nesibaigė. Žaizda buvo užkrėsta, o jam sergančiam diabetu teko vykti į ligoninę ir praleisti ten daugiau nei savaitę ir iškentėti keturias rankos operacijas.

Šioje situacijoje ironiška tai, kad Tim vis dar turi originalų, kartu su iPhone komplektuojamą, įkrovėją.

Žemiau esančiam video peržiūrėti reikalingas Flash Player - jei video nematote, geriau pasinaudokite Chrome naršykle ir nediekite saugumo spragomis garsėjančio Flash į savo kompiuterį.

Šaltinis: KMSP-TV

Pirkdami neoriginalų įkroviklį – pasvarstykite ar jūsų ir jūsų artimųjų gyvybė ar sveikata yra verta tų sutaupytų pinigų.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 10 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Kiek bedu su tais Iphone, zmones tik zaloja. Keista bet su kitais irenginiais tokiu bedu negirdejau.

  • O prie ko čia iPhone? Ne iPhone gi sprogo ar užsidegė, kuo iPhone ar Apple kalti, kad sprogo kažkoks kelis žalius kainuojantis pakrovėjas, prie kurio net nebuvo pajungtas iPhone.

   Tai, kad rašau apie iPhone atvejus nereiškia, kad tokių dalykų nenutinka su Android įrenginiais - paieškojęs Google labai nesunkiai ir labai nemažai rasi atvejų tokių kaip šis, kai žmogui miegant sprogo jo Galaxy S3.
   Taip, kad tas faktas, kad negirdėjai tokių nutikimų nereiškia, kad jų nėra... tačiau gali reikšti, kad kai sprogsta pigus Androidas tai kaip ir savaime suprantamas dalykas, priešingai nei Apple atveju.

 2. Na as tokiu naujienu net nesiruosiu googlinti, net neverta gaisti ir ziureti kas kam sudege
  O tai kad visur pastoviai raso apie tai kaip iphone dega tai ir darosi isvados.

  Visa esme ta, kad tos bedos prasidejo nuo nauju apple laidu iki tol tokiu atveju nebudavo.
  O visa beda ta kad apple nori is kvailu vartotoju pasipelnyti, tai pridejo ten visokiu chipu i tuos laidus.
  uz paprasta laida moketi 20€ tai cia jau apiplesimas viduri dienos, visu du apple orginalus laidai man jau siuksliu dezeje atsirado neatlaike savo egzistencijos. Dabar perku tik is ebay ir tikrai ne ka prastesni ir tekainuoja 2-4 €

 3. Turiu laidą nuo 2007 metų, naudotas ne kiekvieną dieną, bet tikrai daug, iš pradžių ipod, paskui kitas ipod, paskui ipad, norint sudėvėt jį reikia tikrai pasistengt :D

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų