Apple užblokavo senesnes Flash versijas Mac kompiuteriuose

Temos: Apple, Saugumas

Dėl didelių saugumo spragų, Apple savo XProtect saugumo sistemoje užblokavo visas senesnes nei 12.0.0.44 Flash versijas.

Apple taip pasielgė po to, kai Adobe atnaujino savo Flash panaikindama joje buvusią saugumo spragą leidusią nuotoliniu būdu valdyti PC ar Mac kompiuterį.

Jei naudojate Adobe Flash kitoje nei Chrome naršyklėje ir esate įdiegę šį Adobe „vaiką“ - atsinaujinkite, nors aš rekomenduočiau Adobe Flash iš kompiuterio ištrinti visai ir kai jo reikia naudoti Google Chrome naršyklę, kurioje jau yra Flash palaikymas.

Apie atnaujintoje Flash versijoje panaikintą ir ankstesnėse versijose buvusią Adobe Flash saugumo spragą paskaityti galite Adobe svetainėje.

Taip pat skaitykite: Mac OS X virusų/kenkėjiškų programų sąrašas Trumpa Apple kompiuterių laužimo (hacking) istorija Tai kas gali būti pajungta į kompiuterinį tinklą – gali būti ir nulaužta Populiarių Mac OS X skirtų antivirusinių aplikacijų testo rezultatai

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų