Tim Cook: Apple pardavimai įmonėms yra neįtikėtini

Temos: Apple, Statistika

Nors Wall Street’as visokiais pjūviais be perstojo „analizuoja“ tai, kad pigūs Android įrenginiai kelia grėsmę iOS dominavimui - yra viena sfera kur iOS spardo užpakalius visiems, sako Tim Cook - tai įmonės.

Yra aišku viena - įmonės tai sfera turinti daug potencialo ir žvelgiant į iPhone ir iPad naudojimo įmonėse skaičius - čia mums sekasi puikiai. Tai beveik neįtikėtini skaičiai. 97% Fortune 500 įmonių ir 91% Global 500 įmonių naudoja iPhone, o iPad naudojami 98% Fortune ir 93% Global TOP 500 įmonių, - sakė Tim Cook ir Apple CFO Peter Oppenheimer.

Oppenheimer’is taip pat paminėjo kelias įmones: Accenture, Cisco ir American Airlines, kuriose dešimtys tūkstančių darbuotojų darbe naudoja iPhone. Openheimer’is taip pat išskyrė dvi kompanijas: Deloitte ir General Electric, kurios kiekviena turi po 50 000 iPhone.

Paminėti buvo ir iPad naudojančios kompanijos: British Airways, Kindred Healthcare ir National Football League.

Apple rimtai ėmėsi įmonių sektoriaus ir naujosios iOS 7 bei OS X Mavericks turi įrankius, kurių įmonės seniai laukė.

Taip pat reikia paminėti, kad iOS 7 gavo federalinės valdžios sertifikatą (FIPS 140–2), kuris yra reikalaujamas daugelyje vyriausybinių organizacijų ir agentūrų. Jis taip pat svarbus ir kitose organizacijose kaip saugumo nuo įsilaužimų įrodymas.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų